Ārste Judite Maliņa - Ģim. ārsts

Labdien, Ļoti ilgi auga neapmierība ar ārstes paveikto darbu.... Bērns piebarots ar antibiotikam , Judites Māliņas mazo pacientu mamas zina, jā atnāks pie ārsta tad pēc antibiotikam.... Un gadījuma ja viņa atnāks pie jums ar vizīti un mājas ārsts bus vajadzigs vel vienam viņai neprasiet viņa atteiks!!!! Gādījuma ja jums būs nepieciešamība pec cita speciālista un jūs pieņems bezmaksas tikai pret nakošaja diena atnesto norīkojumu, un jūs zvanat savam ārstam , nevarat sazvanīt, un beidzot sazvanot dzirdat ka 10 min pirms pieņemšanas laika beigam Ārste neko nerakstis!!!!! Kur tad ņemt to norīkojumu, vai man jāsamaksa par diviem bērniem maksas vīzite 30 ls??? Pēdejais : ja Ārstes māsiņai Aleksandrai ir slikts garastavoklis , tad nu gan jums ir jājutas vainigai ka atnācat vai piezvanat !!!

F

G gunciic2 14.11.2013

par antibiotikām taisnība! Ar Aleksandru nekad nav bijis nekādu domstarpību. Pati Dr. ir garastāvokļa cilvēks, kaut arī nav nācies saskarties, ka atsaka palīdzību bērniem arī 2 mājās slimajiem, ir bijis cita veida domstarpības. Par darbalaikiem - marazms... tik patrāpies pazvanīt ārpus darba laika ( netīšām) izlamās no panckām ārā :D

Visnotaļ labāka nekā Dr.Bubins Ķengaraga bērnu poliklīnikā.

I Incis_A 29.11.2018

Par dr. Maliņu man ir vairāk pozitīvs viedoklis, jā ir viņa garastāvokļa cilvēks, bet kuram no mums nav sliktās un labās dienas.
Viņa mūsu ģimenes ārsts ir jau 30 gadus un 3 paaudzēs. Mani bērni pateicoties šai dakterei antibiotikas ir dabūjuši ļoti maz un principā tikai pēdējā variantā. Mājas vizītē vienmēr viss ir labi un bija pat gadījums, kad man bērni bija slimi un auklēju papildus vēl draudzenes bērnu kurš arī bija slims. Izsaucu dr. Uz mājām, apskatīja manus bērnus un palūdzu, lai pie viena apskata arī "svešo" bērnu, ar smaidu protams to nedarīja, bet bērnu viņa apskatīja, kaut gan tas nebija viņas darbs.
Es teiktu, ka daktere viņa ir laba, un ja mums pašiem ir laba, pozitīva attieksme pret speciālistu, tad arī viņai tāda ir.

A AC 22.09.2021

Piekrītu, ka daktere Judīte Māliņa ir laba. Man patīk, ka viņa ir atklāta un godīgi pasaka vai to jautājumu zin vai nezin. Jo nu ģimenes ārsta uzdevums nav zināt atbildes uz visiem jautājumiem, bet gan veikt pamata pārbaudes un diagnosticēt pie kura speciālista nosūtīt. Un to daktere vienmēr izdara. Nekad nav lieki izrakstījusi antibiotikas. Bet es arī uzreiz pasaku, ka negribu tās dzert, ja ir citi varianti. Un viņa to vienmēr ir respektējusi. Es kaut kā 30 gadu laikā neesmu novērojis, ka viņa būtu garastāvokļa cilvēks. Laikam manās 100 vizītēs (arī mājas) viņai garastāvoklis sakritis labs.