www.sudzibas.lv ARS, Rnolds Skirmanis Neprofesionāla izturēšanās

ARS, Rnolds Skirmanis - Neprofesionāla izturēšanās

17.03.2023. pēc rokas lūzuma un kaulu repozīcijas ierados Medicīnas sabiedrībā ARS pie traumatologa Arnolda Skirmaņa uz maksas konsultāciju. Kabinetā pavadīju minūtes piecas. Ārsts (!?) ātrā tempā pajautāja, kāds ir apmeklējuma nolūks, cik man gadu, lika māsiņai to pierakstīt, tad uzmeta skatienu rentgenam, noprasīja, vai vēlos saņemt nosūtījumu uz operāciju, jo, iespējams, būs neliela rokas deformācija. Kad teicu nē, bet gribēju pajautāt, kā mans lēmums ietekmēs rokas funkcionalitāti, un uzdot pāris citus jautājumus, netiku pie vārda, jo Skirmanis ātri nobēra, kas jāievēro un ka pēc nedēļas jānāk uz konsultāciju. Apstulbu, taču atjēgties nepaguvu, jo neiecietīgā tonī tika uzdots jautājums, vai visu sapratu, vai arī ir jāatkārto, un, negaidot manu atbildi un skatoties manā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas izrakstā, vēlreiz nobēra to pašu un apstiprināja, ka izrakstā ieteikumi pareizi, un - uz redzēšanos. Lika māsiņai aicināt nākamo pacientu.
Izjūta bija aptuveni tāda, kā kādreiz padomju laikā, kad nedrīkstēja traucēt pārdevēju, kura, skatīdamās uz pircēju, izbaudīja savu varu un pa telefonu 10 min runāja ar frizieri, tikai tad pievērsās ar strupu jautājumu “Ko jums?”, parasti krievu valodā. Tie, kas tos laikus atceras, zina, ka pārdevēju nedrīkstēja traucēt, varēja sagaidīt rupjības un pat atteikumu pārdot to zilās vistas niecību, kas vientuļi gulēja plašajā un tukšajā vitrīnā.
Diemžēl par vizīti pie “augsti kvalificētā” traumatologa (kā rakstīts čekā un ko it kā apstiprina ARS vietnē rodamais CV) bija jau samaksāts, tāda kārtība. Daudzkārt pārmaksāts par nulli ar daudziem mīnusiem, ko saņēmu. Vienu atziņu gan ieguvu – šad tad, dodoties pie ārsta, jāielūkojas tīmeklī: par Arnoldu Skirmani tajā rodami vairāki līdzīgi ARS un Cēsu klīnikas pacientu vērojumi – augstprātība, aizskaroša attieksme, neprofesionāla izturēšanās un tamlīdzīgi.
Starp citu, nepaguvu vēl ARS garderobē apģērbt virsdrēbes, kad pa ārdurvīm jau izgāja pacients, kas kabinetā iegāja tūlīt pēc manis.

A

Komentāri (3)

B Bez_vārds 19.03.2023

Tad nav ko atteikties no operācijas. Atteicies ,tās ir tavas ,,tiesības" tad vari doties prom. Nafig atnāci,ja nevajag operāciju. Tiek pie ārsta un pati atsakās no piedāvātā. Kāda jēga nākt pie ārsta tad vispār. 😁😁😁 parunāties aizgāji?

D Dusmīgais Ainārs 19.03.2023

Vajag būt uzstājīgākam un jautāt sev interesējošās lietas. Pie tādam ārstu algām vēl jāpriecājas ,ka var pie viņiem aiziet, un nav visi emigrējuši uz citām valstim lai spētu nomaksāt savus studiju kredītus un normāli dzīvot .

A Anana 19.03.2023

Man gan liekas, ka nav jāpriecājas par ārstu, komunikācija ar kuru iespējama, tikai rēcot izbadējušās lauvas balsī. Elementāra sarunas kultūra ir vispārējs princips, kur nu vēl ārstam, kas runā ar pacientu nevis uzbrūkošu huligānu. Pazīstu lieliskus ārstus, turklāt gados ļoti jaunus, bet šāda nekulturālība vēl nebija sastapta. Interesanti, ka ir, kas uzskata to par normu, nerealizējušos cilvēku izturēšanos kā normalitāti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes