www.sudzibas.lv ARS, Rnolds Skirmanis Neprofesionāla izturēšanās

ARS, Rnolds Skirmanis - Neprofesionāla izturēšanās

17.03.2023. pēc rokas lūzuma un kaulu repozīcijas ierados Medicīnas sabiedrībā ARS pie traumatologa Arnolda Skirmaņa uz maksas konsultāciju. Kabinetā pavadīju minūtes piecas. Ārsts (!?) ātrā tempā pajautāja, kāds ir apmeklējuma nolūks, cik man gadu, lika māsiņai to pierakstīt, tad uzmeta skatienu rentgenam, noprasīja, vai vēlos saņemt nosūtījumu uz operāciju, jo, iespējams, būs neliela rokas deformācija. Kad teicu nē, bet gribēju pajautāt, kā mans lēmums ietekmēs rokas funkcionalitāti, un uzdot pāris citus jautājumus, netiku pie vārda, jo Skirmanis ātri nobēra, kas jāievēro un ka pēc nedēļas jānāk uz konsultāciju. Apstulbu, taču atjēgties nepaguvu, jo neiecietīgā tonī tika uzdots jautājums, vai visu sapratu, vai arī ir jāatkārto, un, negaidot manu atbildi un skatoties manā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas izrakstā, vēlreiz nobēra to pašu un apstiprināja, ka izrakstā ieteikumi pareizi, un - uz redzēšanos. Lika māsiņai aicināt nākamo pacientu.
Izjūta bija aptuveni tāda, kā kādreiz padomju laikā, kad nedrīkstēja traucēt pārdevēju, kura, skatīdamās uz pircēju, izbaudīja savu varu un pa telefonu 10 min runāja ar frizieri, tikai tad pievērsās ar strupu jautājumu “Ko jums?”, parasti krievu valodā. Tie, kas tos laikus atceras, zina, ka pārdevēju nedrīkstēja traucēt, varēja sagaidīt rupjības un pat atteikumu pārdot to zilās vistas niecību, kas vientuļi gulēja plašajā un tukšajā vitrīnā.
Diemžēl par vizīti pie “augsti kvalificētā” traumatologa (kā rakstīts čekā un ko it kā apstiprina ARS vietnē rodamais CV) bija jau samaksāts, tāda kārtība. Daudzkārt pārmaksāts par nulli ar daudziem mīnusiem, ko saņēmu. Vienu atziņu gan ieguvu – šad tad, dodoties pie ārsta, jāielūkojas tīmeklī: par Arnoldu Skirmani tajā rodami vairāki līdzīgi ARS un Cēsu klīnikas pacientu vērojumi – augstprātība, aizskaroša attieksme, neprofesionāla izturēšanās un tamlīdzīgi.
Starp citu, nepaguvu vēl ARS garderobē apģērbt virsdrēbes, kad pa ārdurvīm jau izgāja pacients, kas kabinetā iegāja tūlīt pēc manis.

B Bez_vārds 19.03.2023

Tad nav ko atteikties no operācijas. Atteicies ,tās ir tavas ,,tiesības" tad vari doties prom. Nafig atnāci,ja nevajag operāciju. Tiek pie ārsta un pati atsakās no piedāvātā. Kāda jēga nākt pie ārsta tad vispār. 😁😁😁 parunāties aizgāji?

Dusmīgais Ainārs 19.03.2023

Vajag būt uzstājīgākam un jautāt sev interesējošās lietas. Pie tādam ārstu algām vēl jāpriecājas ,ka var pie viņiem aiziet, un nav visi emigrējuši uz citām valstim lai spētu nomaksāt savus studiju kredītus un normāli dzīvot .

A Anana 19.03.2023

Man gan liekas, ka nav jāpriecājas par ārstu, komunikācija ar kuru iespējama, tikai rēcot izbadējušās lauvas balsī. Elementāra sarunas kultūra ir vispārējs princips, kur nu vēl ārstam, kas runā ar pacientu nevis uzbrūkošu huligānu. Pazīstu lieliskus ārstus, turklāt gados ļoti jaunus, bet šāda nekulturālība vēl nebija sastapta. Interesanti, ka ir, kas uzskata to par normu, nerealizējušos cilvēku izturēšanos kā normalitāti.

V Venarda 18.08.2023

Arnolds Skrimanis , Loti nelaipns dakters, neprofesionals, aizgaju uz konsultāciju, pa maksu pavadīju 3 min. Dakters neuzskatīja par vajadzību veikt apskati, ar tadu pavirši un nekomentēju attieksmi saskaros pirmo reizi.

V Venarda 20.08.2023

Pilnigi piekritu

G Ghost man 20.08.2023

apsveicu bot, tu uz savu komentāru atbildēji

D Dimitrij Vorobjov 29.03.2024

Pro Med klinikā, Grostonas 6B. Tagad strādā šis "ārsts". Man arī pāris nedēļas atpakaļ bija saskarsme ar šo augstprātīgo cilvēku... Viņš neko nejautāja ne par manām traumām, ne cik sen un kādos apstākļos tas vis notika, vai biju dzēris pretsāpju zāles. Viņš tikai sēdējā un rakstīja papīrīšus, un vēlāk jautāja ko es gribu. Vai mrt vai kādas zāles, vai ko citu. It kā man pašam būtu sev jānozīmē ārstēšanas paņēmieni.
Ja es pats nesāktu stāstīt savu īsu vēsturi par to kāda trauma, cik sen, ko lietoju un kāda pozīcijā atradās rokas - sarunas nemaz nenotiktu... Un pat ar to vissu viņš neveica nekādus testus lai saprast cik stipras sāpes, kas tieši traumēts. Pilnīga vienaldzība. Viņš tikai stāstīja par sevi. ka lai (ka viņš izteicās) sēdēt tagad man priekšā, viņam vajadzēja mācīties 6 gadus un ka tas esot maģistra grāds...
Es uz šo vizīti devos caur Ultrasonogrāfijās kabinetu lai Ārstam būtu lielāka bilde kad pieņems lēmumu ko darīt manā gadījumā. Par šo visu klinikā man paņēma 120 euro. Tādu vienaldzību un augstprātīgu attieksmi vel nebiju izjutis...
Pieņēmēja pat parādīja vairāk ieinterēsības man, piedāvājot kafiju, atzīmējot manu vizīti ka atkārtotu lai samaksāju mazāk, un izsitot no ārsta priekš manis MRT nosūtījumu, jo iepriekš viņš teica nevar to izrakstīt uz valsts apmaksātiem gadījumiem...