www.sudzibas.lv Arrival Отравление людей

Arrival - Отравление людей

Тараканы на витринах и полу, сырые котлеты, отвравление "супом". С кухни слышен мужской грубый мат. Столовая столовой, но даже животным такую еду давать нельзя. Просто отвратительно. На тараканов реагируют как норму. Очень хочется, чтобы туда пришло pvd и закрыло эту забегаловку.

G

L lojalitāte 31.01.2017

Nomelnošanas kampaņa ir paņēmiens, kurš norāda uz indivīda zemiskumu, kurš dzīvo mūsu sabiedrībā un degradē visu apkārtējo vidi.Tādu indivīdu būtība liecina par to, ka paši savā dzīvē ir neveiksminieki un aiz skaudības mēģina
nomelnot tos, kas strādā un cīnās, lai uzturētu tādus!

S Sīrups 01.02.2017

Ja strādā tādi darbinieki ar aukstāko izglītību, kas dzīvē nav strādājuši par pavāru, bet sevi māk tikai lielīt, tad nav ko žēloties. Tā kā Irina Jūs savus restorānus nolaidāt pa burbuli, tāpēc jau arī mūsu komandā neiederējāties. Arī Jūsu meita Irina tika atlaista neizturot pārbaudes laiku. Uzmanieties kolēģi ēdināšanas uzņēmumos, pēc tam rakstīs šādas petīcijas. Turpmāk uzņēmumam kuri mēģinās apmelot, arī nonāks šeit vienā draudzīgā spļetņu pulciņā sūdzības.lv Arī vārdu, uzvārdu un dzīves vietu.

J Jasmīns 23.06.2017

Žurnālists ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Latvijas centrālajā presē sagatavos dokumentus, kas informē par likumpārkāpumiem, iesniegšanai dažādās valsts institūcijās: VDI, NVA, VID, tiesībsargam, KNAB, Ģenerālprokuratūrai, tiesām, policijai, PTAC, VVC, Saeimai u.c. Pēc sagatavotajiem un attiecīgajās iestādēs iesniegtajiem materiāliem ir beigušas pastāvēt divas (varbūt arī vairāk) SIA, ierosinātas divas krimināllietas, nav zaudēta neviena tiesa. Uzņēmumiem, kurus vada negodprātīgi indivīdi, kuri parazitē uz citu cilvēku rēķina, piespriesti daudzi naudassodi. Lai fiksētie likumpārkāpumi nepaliktu tikai valsts iestāžu plauktos, pastāv iespēja ar masu mediju starpniecību par to informēt pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu (piemērs: http://pietiek.com/raksti/nacionala_apvieniba_sanem_sodu ).
Atcerieties, ka tiesības ir ne tikai politiķiem un uzņēmumu īpašniekiem, bet arī katram vismazākajam cilvēciņam, lai arī kādā profesijā viņš strādātu. Ziniet, ka ikviens vismazākais cilvēciņš var paveikt lielas lietas – sakārtojot savu mājokli, savu apkārtni, mēs rūpējamies ne tikai par sevi, bet par visu valsti, lai mūsu mazā Latvija būtu skaista, tīra un sakārtota. Kāpēc mums jāatļauj kādai neliešu saujiņai uzstādīt mums savus krāpnieciskos noteikumus? Ja vien Jūs esat valsts patrioti un gribat mūsu mazo zemīti atstāt pēcnācējiem pārtikušu un laimīgu, tad pildiet savu pilsoņa pienākumu un ziņojiet gan par valsts, gan par privātbiznesa amatpersonām, kas parazitē uz citu cilvēku rēķina.
Saziņa: [slēpt]@gmail.com

S Sezam 02.07.2017

Vērojot aktivitātes jasmīna,radās jautājums, vai pats ir tik gudrs, zinošs. Skat, Andris Petrovs ha, ha korespondents, kuru par zagšanu un dokumentu viltošanu atbrīvojām no darba!
Tā laikam Tevi visi met laukā no darba vietām. Centies piepelnīties nelegāli uz neapmierinātiem cilvēcińiem. Nemaksâjiet neko tam cilvēkam, zaglis un krāpnieks. Kādreiz redakcijā strādāja, bet tika atbrīvots par melu un nepatiesu ziñu izplatīšanu. No citas darba vietas tika atbrīvots par zagšanu.

Perfekts izspiedējs, zaglis. Cik saprotams - sieviete vadītāja, saož piķi ( zagļu žargonā). Ja ir vajadzīgi advokāta pakalpojumi, [slēpt]@gmail.lv
Samaksās, apsolu, tikai kaut kas ir jādara, lai Latvijā nebūtu tādu zagļu, krāpnieku. Uzmanieties no šī segvārda - jasmīns.

V Vaaldis 03.07.2017

Tādi cilvēki jāsoda! Latvijas vārdu piesauc, sev cenu paceļot. Cik es godīgs, visi pārējie maitas. Krāpnieks un zaglis.
Mani centās arī atbalstīt, kad biju dusmīgs uz savu uzņēmumu, sapratu, ka emociju uzplūdumā nodarīju pāri cilvēkam, kurš maksāja man algu. Kad sieva nomira, mani atbalstīja tas pats cilvēks, par kuru es uzrakstīju sūdzību.
Jasmīn, vai kā Tevi tur sauc, sods nāks, gan jau tāda naudas pelnīšana beigsies. Cilvēki nav muļķi.
Muļķis esi tu ka tā dari...