www.sudzibas.lv Arodbiedrība ''PV'' Ura! Arodbiedrība ''PV''

Arodbiedrība ''PV'' - Ura! Arodbiedrība ''PV''

посв ещается профсоюэу "PV". во первых поздравляю вас всех с днем железнодорожника.во вторых нету денег которых у вас никогда нету.не позорьтесь сами и не унижаите нас.я имею в виду ваши подарки билетным кассиром по шоколадки, машинистам по 0, 5 воды "VENDEN".на следующии год подарите кусочек черного хлеба посыпаныи солью. вы не нас позорите вы позорите сами себя.просто хочнться узнать куда уходят проф. деньги.при том что каждыи месяц вам плотит только один машинист 11.Ls.

B

A Arodbiedrība 08.08.2011

ARODBIEDRĪBAI AR ŠIEM MINERĀLŪDEŅIEM UN ŠOKOLĀDĒM NAV NEKĀDA SAKARA! Pati lielākā biedra nauda ko maksā mašīnists ir 7Ls un nevajag pārspīlēt!
To organizēja PV vadība! Un tā jau nav pirmā reize, kad priekšniecība ballējas pa krogiem vai citām vietām, bet kasieriem, konduktoriem un mašīnistiem pamet kādu cepuma gabalu. Tā ir bijis gan uz Jāņiem, Dzelzceļnieku dienu, Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Tā ir bijis un būs! Un kamēr jūs ņurdēsiet un nerīkosieties kardināli-nekas nemainīsies!
Ko tad jūs neredzat, ka priekšniecība jums ir uzkāpusi uz kakla? Bet apmierinātības pētījumā tikai mašīnisti bija neapmierināti, pārējiem viss ir kārtībā! Nu tad tupiet savā mēslu bedrē un nebāzieties ārā!