Arnita Sorokina - Arnita Sorokina

Neielaidieties nekadas darisanas ar so personu, it seviski ieperkoties vai pardodot kaut ko interneta. Krapniece.

K

K Katjaaa 05.09.2012

Naksies piekrist, sanaca iekrist ari. Sarunats bija, ka sanems pacinu ar pecapmaksu, pacinju nesanema, bet uztaisija tadu teatri, ka jadoma, laikam kaut kas ar galvu nav riktigi.

L Ljoskin 06.09.2012

da eti obmanshiki v internete vabshe obnagleli.. ni vesgde i umejut zhe obmanivatj...

B Beguce 10.04.2013

Atkal cilvēks laikam ir pamodies no ziemas komas un turpina ākstīties ar preču sūtīšanu. tracina.

K Ketrinyy 28.07.2013

Kāpēc neienācu ātrāk šeit palasīt atsauksmes.
Izrādās neesmu vienīgā, kurai šī sieviete sabojāja nervus, iztērēja laiku un naudu, ne saņēma sūtījumu, ne apmaksāja izdevumus, tikai notēloja baigi ieinteresēto un pazuda. Uz e-pastiem neatbild. Kas tie par cilvēkiem. Neesi ieinteresēts, netēlo tādu un netracini citus.