www.sudzibas.lv Arnihouse.eu Slokas klientu serviss. Mājas lapā ievietoto preču attēls neatbilst aprakstam

Arnihouse.eu - Slokas klientu serviss. Mājas lapā ievietoto preču attēls neatbilst aprakstam

Vēlējos pasūtīt Atpūtas mēbeļu komplektu, pavadīju daudz laika pētot un skatoties piedāvātās preces. Atradu piemērotu, bet apskatot aprakstu, attēls tam neatbilda. Uzrakstīju uz uzņēmuma e-pasta adresi un jautāju, kāda tad īsti būs tā prece ar konkrēto preces kodu. Pretī saņemu jautājumu - vai es domāju šo preci - un linkā pievienota pavisam cita prece. Meklēju sevis noskatītos preci, to vairs nevarēju atrast. Mēģināju noskaidrot, kur tad palika manis noskatītā prece, pretī saņemu augstprātīgas pamācības par interneta veikalu darbību, ieteikumus man neanalizēt viņu mājas lapu, draudus mani atminēties un ieteikumu pat nemēģināt kaut ko pie viņiem pasūtīt. Ļoti nelaipna klientu apkalpošana. Lieki izniekots laiks, aplūkojot attēlus ar precēm, kas neatbilst attēlam.

A Aija 07.02.2021

Vēlējos pasūtīt atpūtas mēbeļu komplektu, pavadīju daudz laika pētot un skatoties piedāvātās preces. Atradu piemērotu, bet apskatot aprakstu, attēls tam neatbilda. Uzrakstīju uz uzņēmuma e-pasta adresi un jautāju, kāda tad īsti būs tā prece ar konkrēto preces kodu. Pretī saņemu jautājumu- vai es domāju šo preci- un linkā pievienota pavisam cita prece. Meklēju sevis noskatītos preci, to vairs nevarēju atrast. Mēģināju noskaidrot, kur tad palika manis noskatītā prece, pretī saņemu augstprātīgas pamācības par interneta veikalu darbību, ieteikumus man neanalizēt viņu mājas lapu, draudus mani atminēties un ieteikumu pat nemēģināt kaut ko pie viņiem pasūtīt. Ļoti nelaipna klientu apkalpošana. Lieki izniekots laiks, aplūkojot attēlus ar precēm, kas neatbilst attēlam.

R Ričards1981 26.03.2022

Neiesaku šo veikalu, piegādes termiņi neatbilst patiesībai uz e-pastiem neatbild. Preces atgriešana un serviss nav iespējams. Īsāk sakot kaktu kantoris :(

I Inessa Inese 20.04.2022

Nevajag muldēt! neko nav pasūtījis un melo. Kā nav kauna. Sen jau esi uzķerts! Nemitīgi vairo melīgus komentārus gan salīdzini gan te. Netērējiet laiku. kamēr rakstāt visu šo katru reizi, mēs strādājam un gūstam panākumus un ienākumus. Mūsu klientu uzticība un apmierināto klientu novērtējums ļauj mums strādāt nepaceļot galvas no datora.
Pārējiem iesaku ieskatīties oficiālajos atsauksmju portālos (tādos kā Trustpilot.com) kur atsauksmju ievietotāji ir reāli mūsu klienti nevis tie kuri slēpjas ar burtu un ciparu kombinācijām, tikai un vienīgi lai apmelnotu.

F Funky666 10.08.2022

Pasūtījums 22-7-7120. Pasūtīju vidaXL augļu žāvētāju, kura neatbilda mūsu ekspektācijām. Šie piekrita preci pieņemt atpakaļ, piesakot DPD kurjeru, bet kad saku rakstīt un zvanīt par to, kad tad gaidīt kurjeru - sākās pilnīgs ignors. Uzmetēji. Neiesaku.

K kaspars stilve 24.11.2023

Nopirku suņu voljēru bet tas neatbilst musu vajadzībām.Nevaru sazināties par atgriešanu neatbild uz e pastiem un zvaniem.