www.sudzibas.lv Arme Slikts serviss

Arme Sia - Slikts serviss

Gada sākumā iegādājos lietotu traktoru. Pārvedot mājās, pēc nepilnas stundas lietošanas, kad motors bija uzsilis, atklājās, ka ir beigta motora galvas blīve (spieda garām antifrīzu). Visu cieņu, SIA Arme piekrita novērst defektu. Viņi man lika traktoru aizvest atpakaļ - kopumā iztērētas divas dienas (aizvedot un savācot) un 60 EUR degvielā. Laboja veselu mēnesi. Pēc tam nedaudz lietojot traktoru savādas skaņas dēļ nolēmu pārbaudīt eļļas līmeni priekšējā tiltā. Atklājās, ka eļļas vietā ir dubļi un smiltis, viss redzams foto. Kaut gan pērkot traktoru man tika apgalvots, ka visas eļļas ir nomainītas un veikta apkope. Zvanot un sūtot bildes uz SIA Arme, teica, lai vedot pie viņiem - labošot. Es atbildēju, ka man nav tik daudz laika - pats salabošu ātrāk, bet pēc tam vajadzētu vienoties par kompensāciju, kam SIA Arme piekrita. Pēc čeku uzrādīšanas tikai par materiālajiem izdevumiem 175 EUR apmērā SIA Arme piedāvāja kompensēt 50 EUR kaut kādās eļļās un frēžu nažos, ja uz priekšdienām rastos tāda vajadzība. Manuprāt pirms pārdošanas traktoram nav veikta nekāda apskate un apkope, un uzreiz pēc šī atgadījuma taktoru nevarēja pielaist un noņemot vadības paneli atklājās nākamais bardaks - šoreiz vados. Neiesaku sadarboties ar šo SIA.

Atbilde no Arme Support Pārstāvja atbilde 28.04.2018

Dārgo Alvi Vitrup,
Paldies ka iegādājāties traktoru pie mums!
Kā jau pats aprakstījāt – tad mēs neizvairāmies no veicamajiem darbiem un izdarām visu līdz galam, lai tehnikas galvenie mezgli būtu darba spējīgi. Arī Jūsu traktora priekšējo tiltu būtu salabojuši, bet mūsu darbnīcā un ar mūsu materiāliem, tāpat kā tas bija galvas blīves gadījumā. Vai nu arī godīgi kompensējam - ja par to bija vienošanās. Savukārt ja Jūs piestādāt remonta rēķinu kurā ir n-tās tūbiņas ar dārgām līmēm, hermētiķiem, mastikām, blīvpapīriem, pirkts dārgs tīrīšanas pakalpojums utt., tad to visu protams negrasāmies kompensēt. Šinī gadījumā Jūs pats izvēlējāties materiālus un metodes par ko tad arī maksājat. Kas attiecas par vadiem – tad neviens tehnikas pārdevējs neizjauc elektriskos paneļus, lai pārliecinātos kādi tur ir vadi. Tā ir īpašnieka atbildība kā viņš to redz un vēlas sakārtot.
Lietotā tehnikā, lai tā labi kalpotu ir jāiegulda – neviens cits to Jūsu vietā un par saviem līdzekļiem nedarīs.
Vēlreiz paldies un visu cieņu!

E

D Draufciņš 16.02.2018

Kā teiktu šīs firmas saimnieks: lietotai tehnikai garantijas nav, un lupata piebalsotu, ka jā jā mēs jau visu nevaram pārbaudīt!

H harlamkene 28.02.2018

Arme SIA arī mums iesmērēja lietotu traktoru ar jaunreģistrējama traktora dokumentiem. Pēc tam atklājās daudzi defekti, tai skaitā iepriekš pieminētie. Nevienam neiesakām, jo apvārdot vadītājs prot!

A Arme Support Pārstāvja atbilde 28.04.2018

Dārgo Harlamkene,
Par tieši kādu traktoru Jūs runājat?
Nevienam nekad neesam tirgojuši lietotu traktoru – kā jaunu!
Kā tas būtu iespējams – varbūt varat pastāstīt?
Un kā tad tam Jūsu ‘’jaunajam’’ traktoram varēja būt ‘’tieši tādi paši’’ defekti kā iepriekšminētie?

P pircēja 1 05.09.2018

Pilnīgi piekrītu teksta autoram. Viņiem arī man izdevās iesmērēt traktoru ar priekšējā tilta blīvslēga bojājumiem, jo vienkārši nebija ielējuši eļļu priekšējā tiltā, kaut arī pats priekšnieks apgalvoja, ka viss ir sakārtots, lai ar traktoru varētu strādāt. Aizvedu traktoru atpakaļ nākošajā dienā un rādu, kā tek eļļa ārā no priekšējā tilta, blisina acis un saka, ka tā nēesot viņu vaina, kaut traktors pat nebija izbraucis uz lauka.
Nākamais solis pārdod frēzes, bet nažus jaunus piedāvāt nevar. Atbilde - meklējiet paši. Cik zinu viņiem galvenais ir pārdot, bet pēc tam kuļaties paši, jo viņiem ir līgumi ar lielajiem uzņēmumiem.
Pirms domājiet kaut ko pirkt padomājiet divreiz, jo Arnis(īpašnieks) māk runāt skaisti.
Lai Jums veica labāk kā mums.

T Tehspec 07.09.2018

Dārgā Pircēja1 paldies par Jūsu jauko komentāru, taču tas viss izskatās pēc izmisušā konkurenta - Riebēja viltus komentāra.
Pircēja1 (ja Jūs protams esat VIŅA nevis maskējies VIŅŠ zem jaunizceptā pseidonīma) mēs neesam pārdevuši nevienu traktoru ar minēto defektu un neviens pie mums nav griezies ar šādu problēmu. Nosauciet tad konkrētu datumu un traktoru kurš Jums it kā ir nopirkts. Nezinam gan kurš Jums tur ir blisinājis acis, varbūt pati vai pats aiz ļauna prāta blisiniet acis ko vēl tādu uzrakstīt. Neviens šāds traktors pie mums nav vests mistiskajā ''nākamajā dienā''.
Kas attiecas par frēžu nažiem, tad dārgo Riebēj varam pastāstīt, ka pie mums ir pieejami vismaz 20 dažādu modeļu naži frēzēm. Ja arī gadās kāds rets eksemplārs, tad vienmēr ir iespējams salāgot. Neviens vēl bez frēžu nažiem pie mums nav palicis. Tā kā diez vai ko saprotat no nažiem un to pieejamības. Tā visa ir viltus informācija ko šeit mēģinat publicēt.
Lielie vai mazie uzņēmumi - mēs nešķirojam, dažkārt ''mazais'' nopērk vairāk nekā ''lielais''. Un kas Jūsuprāt vispār ir lielais un mazais?
Kas attiecas par priekšnieku tad viņš šeit nemaz uz vietas nestrādā un nevienam neko ''skaisti'' nerunā. Nezinam ar ko Jūs tur un kur esat ''skaisti'' parunājuši. Drīzāk ne ar vienu. Šis stāstiņš tāpat kā lielākā daļa pārējo ir atkal izgudrots lai tikai paceltu Jūsu neveiksmīgā Riebēja un meļa pašapziņu, jo redz kā es ''skaisti'' pasūdzējos.
Mums ir simtiem apmierinātu klientu visā Latvijā un tas Jums laikam nepatīk.

Visu labu dārgo Riebēj!

A Ainārs111 17.05.2020

Tehspec, ko tad iepriekšējos nenokomentēji, tad jau var saprast ka tā arī ir? Pats tagad meklēju sev traktorīti un protams palasu arī komentārus, it kā skatos uz jūsu pusi, bet tagad nevaru saprast...

T Tehspec 04.07.2020

Sveicināts Ainār111, atvaino, bet nav visu laiku laika lai sekotu līdzi komentāriem. Ainār111 katrā ziņā ja neesi lecīgs baltrocītis, kas pats nejēdz neko normāli atrisināt (tehniski vai menedžementa ziņā, jo nav jau visiem viss tieši pašiem jādara, galvenais ir sakārtot lietas), bet tikai, kā kas tā bļaut un nogrūst visu uz citu rēķina, tad mierīgi vari šeit iegādāties tehniku. Adekvātam klientam vienmēr viss tiek sakārtots. Tie visi te ir meli ko raksta. Dažu slimu cilvēku iedomas kā viņuprāt ir vai būtu jābūt. Vai bezspēcīgo konkurentu izdomātie raksti (jā tieši tādā veidā zemiskākie konkurenti mēģina kārtot lietas). Cilvēki paši rada problēmas un vēlas izbraukt uz citu rēķina. Raksta visādus slimus murgus, lai tikai ieriebtu pēc tam. Traktorīši un cita tehnika jau pati par sevi nerada nekādas problēmas, bet cilvēki kuri viņus lieto, jeb nemāk lietot. Paši saļauž vai ne tam uzdevumam lieto un raksta murgus. Nez kāpēc atšķirībā no tiem nabaga 3 traktoristiem un viltvāržiem, kas te pilnā mērā ļauni izpaudušies vairāki tūkstoši citi reāli klienti visu veiksmīgi lieto:)