www.sudzibas.lv Arme Krāpšana

Arme - Krāpšana

Sia ar

Sia Arme Kopiela 1, Ozolnieki
tur notiek 90. Gadu rekets. Parāda preci liek iemaksāt priekšapmaksu uz priekšapmaksas apliecinājuma apakšā rakstīts-prece jāizņem divu dienu lāikā (manā gadījumā) ja preci neizņem pircējs zaudē savu priekšapmaksu (nekatrs to izlasa arī es) nu labi lai tā būtu. Mans gadījums pirku pļajmašīnu 12.07.2017. G iemaksāju priekšapmaksu 500eur.13.07. Samaksāju pārejos 800eur. Plus 30. Eur. Par kardāna pāreju no 6 šlicēm uz 8 naudu paņēma arnis savā kabinetā čeku ne pirmo ne otro reizi neiedeva, tā kā pļaujmašīna kādu piecpacmit minūšu laikā palika nelietojama ieklemmēja rullis uskarsa reduktors sāka dzīt eļļu ārā caur (safunu) pļajmašīnu aizvedu atpakaļ. Sākās konflikts, kādas tik pamācības nāca no arņa puses vienu brīdi teica ka pārbūvēs, pēc tam izdomāja ja gara zāle vispirms jānopļaj agšdaļa pēc tam apakšējā!, izsaucu jelgavas policiju gods kam gods atbrauca paņēma no manīm paskaidrojumu uz policista jautājumu kāpēc nav čeks arnis mierīgi atbildēja lai griežoties grāmatvedībā, jā vēl policijas darbinieki pierakstīja pļaujmašīnas nosaukumu kuru es atvedu atpakaļ, jo kad pārdevējs alens gribēja izprintēt zīmi ka es atvedis esmu pļajmašīnu atpakaļ pieskrēja arnis un uzbļāva lai nedara to sapratu ka tur visi viņa darbinieki viņām ir zem papēža, paldies jelgavas policijas darbiniekiem paldies tai darbiniecei kas pieņēma manu zvanu, paldies par sapratni. Nenovēlu nevienam to pārdzīvot 78. G. Pašlaik man nav ne naudas ne pļaujmašīnas.

Atbilde no Arme Support Pārstāvja atbilde 28.04.2018

Dārgo Albert - vispirms iemācaties apieties ar tehniku un tad rakstāt apvainojošus stāstiņus!
Neviens Jums neko neapkrāpa un neatņēma. Nevajag izdomāt. Tehnika ir pie Jums un strādā godam - tikai ir jāprot to pareizi pievienot traktoram un noregulēt.

Dainis 20.07.2017

Stāsta morāle, neiet uz kaktu kantoriem!

A Arme Support Pārstāvja atbilde 28.04.2018

Dārgo Albert - vispirms iemācaties apieties ar tehniku un tad rakstat apvainojošus stāstiņus!