Armands, tirgo sajātas automašinas - Autotirgonis

Armands, no Ogres rajona, savas automašinas tirgo ikškiles pagastā, netalu no pašas ogres robežas ar ikškili labaja pusē, kur šroti un servissi. telefons 29479686!
Reāls kidala!!! Atved uz latviju neejosus graustus, saliek Ikškiles šrotā kopā dzinejus, pat neparliecinoties par detaļu saderību utt, pārlodē elektroniku, noskalo un acīs skatoties zver ka idealas automasīnas!!! Pēc paris dienam dzinējs sabruka mana gadijumā, meistari servisā man pavēstija ka automašinai loti gruti piemeklēt detalas tagad, jo bloks ir no viena modela, galva no cita modeļa, elektronika salipināta burtiski un degvielas iesmidzinasanas sisterma tapat.
Mudaks konkrēts tas Armands, pēdējo ko zinu vinš tirgo Hundai terracan, peleka krāsā. Atkārtoju nummuru 29479686
Nekādā gadijumā neko neperciet no Armanda, ogrē jeb ikšķiles pusē!!!!! Telefons:29479686

R

S spytniece 10.02.2012

elkšņos??:D

R rietumnieks 10.02.2012

ja, tajā teritorijā!

A Anonymous2012 19.02.2012

Брал у него passat 88го года в 2010 году, вобщем не надо объяснять, что за машина. Да, были косяки, но впринципе решилось благополучно по большей части - всё копеечное на неё. Доволен был неописуемо потому, что на он обмен согласился - отдал ему свой ниссан тогда без ТО. Вобщем мужик вертится в наше нелёгкое время. Понятно, что делает на продажу - так что проверяйте всё на месте. Он не один такой, работает судя по всему в своей ценовой нише, хотя я наслышан и о более обеспеченных авто-торговцах, которые торгуют корытами подороже (27878264 к примеру ) . Хорошую машину в наше время купить трудно. Не надо объяснять на чём строится бизнес - купить дешевле, вложить меньше, продать дороже. На ss.lv уже стало нереально найти машину с одним объявлением на номер. Ceru, ka tulkojums nav vajadzīgs.

R rietumnieks 20.02.2012

Man tas apjājiens izmaksaja remontā 285 LVL, jau pēc dažām dienām pēc auto pirkuma.