www.sudzibas.lv Armands Babajans un Normunds no Ogres Sabojāts reģipsis jaunbūvē, kā tagad visu salabot...

Armands Babajans un Normunds no Ogres - Sabojāts reģipsis jaunbūvē, kā tagad visu salabot...

Uzticējām šiem diviem "māksliniekiem" savā ģimenes jaunbūvē reģipša špaktelēšanas darbus. Aprunājās šī darba summu kas bez materiāliem bija iespaidīga, bet, tā kā solīja darbus veikt ļoti kvalitatīvi, piekritām. Maija beigās sāka arī darboties "meistari". Pēc katra itkā pavadītā darba posmā paprasīja samaksu, ko arī veicām. Kad darbi itkā jau gāja uz beigām, samaksātā nauda prasīto naudu. Gribējās ticēt, kā tiešām darbu izdarīs godīgi. Kad palika gandrīz vai tikai krāsošanas darbi, parādījās pavadītā darba haltūra. Varēja saskatīt katru reģipša loksnes savienojumu, jo šajās vietās parādījās plaisas. Pēc daudziem zvaniem izdevās "meistarus" paaicināt apskatīt, un izskaidrot situāciju. Kāpēc tā. Viņi savu vainu te neredzot, vaina esot tiem, kas šo reģipsi esot likuši. Pēc sarunas pierunāju apskatīt savienojuma šuves uzbūvi. Rezultāts, reģipša malas nav iefrēzētas, teiksim aizpildītas ar " uniflot", bet uzlikts armējošais siets, uz kura uztriepts finiša špaktelis. Protams, tāda šuve neturēsies, tas ir nesavienojamas ar celtniecības, apdares normām. Pa perimetru gar ārsienām tāda pati situācija, savienojuma vietās siets un finiša špaktelis. Savas haltūras pēdas centās slēpt ar akrila silikonu, savienojuma vietās griestos šuvju vietas aizziežot ar silikonu. Jāsaka, izskatījās krietni labāk itkā, bet tas derētu kādam šķūnim, bet ne jaunbūvē. Tālāk kā jau visiem ierasts, sazvanīt vairs nav iespējams "māksliniekus". Mūsu gadījumā sāpīgi ir tas, kā nauda ir atdota praktiski visa, palika tikai. 300€ no tūkstošiem, bet darbs to pārtaisīt tagad maksās vēl vairāk, jo nu jātīra visas šuves vaļā, jātaisa ciet tā kā pēc tehnoloģijas jābūt. Mācība mums, un iespējams citiem, nekad, nekad, un vēlreiz nekad nedrīkst dot kaut kādas avansa naudas, nekad. Sajūta ir, ka tiešām meistari ir aizbraukuši strādās uz ārzemēm, bet te šajā ""pasaku zemē" palikuši pa lielam kretīni, uzņēmēji... Mums tagad ir zināmi arī citi cilvēki, kurus tāpat ir apmuļķojuši šie meistari. Esmu pārliecināts, kā tādu ir krietni vairāk, jo normunds vismaz, sevi pieteica kā meistaru ar 10 gadu pieredzi! Zinām, kā arī šobrīd ogrē kāds tiek apmuļķots, šo neliešu darbs ir ik uz soļa jākontrolē, jo rezultāts būs bēdīgāks par bēdīgo. Naudas lielums te neko nespēlē, jo arī mēs itkā bijām vienojušies par augstāko cenu šī darba veikšanai. Pārsvarā nelietībs veic ogrē, apkārtnē, esiet uzmanīgi. Reklamē sevi www.ss.lv. Telefoni (vismaz vēl patreiz) 25535669, 29764649. Armands babajans un normunds (uzvārdu patreiz nepateikšu) . Izmanto a/m toyota land cruiser zeltainā krāsā, ar v/n gc 6803

Работяга 20.07.2019

pec jusu sudzibas na ko spriest, cik materialu ieguldijat,cik samakssjat darbinikiem, cik vini stradaja.. kas par dsrbu vini darija un viss parejais.. te var katrs kautko rakstit bet neuskatit par nopietnu.. ja jus izvairijaties no diviem stradniekiem tad darba tirgu bus vel uz diviem cilvekiem mazak, tas nozime ka par regipsi novaksanu bus jagaida kad samekles jaunus meistarus..

Работяга 20.07.2019

domaju ka tapec cilveki brauc prom jo vini ari grib est nevis pec apdares spriest ka vajadzetu darit..

A Aleksandrs Novikovs 20.07.2019

Uzskati 2900€ divās nedēļās pat uz diviem darboņiem ir lai tikai paēstu?

Z zilais valis 21.07.2019

Es bez 5K mēnesī nestrādāju. Tā ka esi nolīdzis nevis dārgus, bet lētus meistarus.

Работяга 20.07.2019

jusu sudziba izskatas ka piemers "ka cilvekus noverdzinat" un niknums ka naudu sanema un darbu pabeidza.. nevis aizeja bez atalgojuma meklet citu uzmetienu

M Mego izmeklētājs 21.07.2019

Kā cilvēks varu pateikt ja tiek ievērota tehnoloģija tad plaisām nebūtu jābūt .un tā ir jebkurā darbā ne tikai būvniecībā jāievēro tehnoloģija .p.s. stradaju buvniecībā jau nepilnus 20 gadus bet šādu izpildijumu vel nebiju dzirdējis godigi sakot pat iedomājies nebiju ka tā varētu

A Aleksandrs Novikovs 21.07.2019

Arī es nemaz tādu domu neiedomājos. Te Latvijā, kur būtu jāpriecājas ir darbs, var tiešām labi nopelnīt, strādā un priecājies par dzīvi...Pats biju aizbraucis strādāt, mājās bija sieviņa un bērni, kad atgriezos, atlika tikai konstatēt faktu. Sāpīgi tas viss.

V vitols 21.07.2019

Ja tev ar viņiem būtu līgums, tu varētu tiesas ceļā naudu dabūt atpakaļ, bet līguma gan jau, ka nebija.

A Aleksandrs Novikovs 21.07.2019

Ticu cilvēkiem, un tāpēc sanāk ciest. Līguma nav. Likās mutiskā vienošanās ir vērtīgāka kā kāds papīrs.

V vitols 21.07.2019

Es domāju, ka ja viņi tevi tā uzmeta un nenāk par savu naudu pārtaisīt, nebaidies cīnies par sievu taisnību, sauc ārā bez tabu TV 3,lai visa Latvija uzin, kas viņi, tādi ir!
Uzraksti vēl pa viņiem iesniegumu policījā.
Jo pēc sūdzības izskatās, ka tā ir reāla krāpniecība.
Cūkas viņi ir!

Joe Rogans👽 21.07.2019

Arī ir gadījies sastapties ar Normundu(es nezinu vai to pašu). Bija viņam uzticēts nojaukt sienu un saskrūvēt reğipsi. Pats viņš nestrādāja, visu darīja uz ielas atrastz dzērājs un vēl viens strādnieks. Sienu nojauca nekvalitatīvi, kaimiņi sūdzējās utt. Pēc tam viņš uzprasīja avansu 850€ un nozuda, it kā uz ārzemēm. Reğipšus tikai salauza, neko pat neuzskrūvēja.

T teika millere 02.04.2021

Mani arī šis Normunds piekrāpa. mans tel.26459996, sapirka materiālus, iesāka darbus, paņēma naudu un pazuda.