www.sudzibas.lv Arke Zobārsti

Arke - Zobārsti

Es neiesaku dakteri sarmīti bisenieci, kura strādā med. Centrā arke, manuprāt strādā ļoti nekvalitatīvi. Internetā bija ļoti labas atsauksmes par viņu, tāpēc gāju uz turieni, tagad to ļoti nožēloju. Esmu ļoti neapmierināta ar visu, ko viņa darīja, visi viņas labotie zobi sāp, viņa arī centās pierunāt protezēt zobus savā klīnikā, tā ka atteicos, tad ārste teica, kapec tad mēs te vispār ko darām. Tas mani burtiski šokēja, kā ārste ko tādu vispār var pateikt? Tiešām neiesaku, nesaprotu vispār, kas tas atsauksmes raksta?

E eliina_k 02.12.2015

Pec ieteikuma gāju pie Sarmītes Bisenieces pāris gadus, no sākuma viss itkā apmierināja, jo par darba kvalitāti sākuma grūti spriest. Vienīgi nesaprotu kā ārsts var strādat bez cimdiem, tas ir nehigēniski, ar plikām rokām vienā tad uzreiz otrā mutē, kā pie konveijera. Arī čekus nekad neizsniedz. Bet tad sākās problēmas, plombes krita ārā, visi plombētie zobi saka bojāties, plombes nesmukas ķeras, ar atstātām šķirbām utt, kaut kā sāka likties, ka kaut kas nav kārtībā un devos uz ARS vienkārši parbaudīt zobus, cauruma neviena nebija, bet ārsts uztaisot rentgenus un apskatot visus zobus, teica savu slēdzinu, ka visas esošās plobes jāmaina, tas ir jāpārtaisa 10 plombes, kuras ir nekvalitatīvi uzliktas un tur krājas ēdiens, veidojas caurumi. Rezultātā esmu šo gadu laikā veltīgi iztērējusi bargu naudu un laiku un tagad tas viss ir jāpārtaisa, kas man izmaksās vēl aptuveni 700 EUR, nemaz neņemot vērā tos neskaitāmos zobārsta apmaklējumus, kas galīgi nav patīkams pasākums. Ārsts ieteica doties pēc slēdzina vēl pie kāda speciālista, lai apstiprinātu viņa teikto, ka tas nav tikai viņa subjektīvais viedoklis, ko arī izdarīju. Tā jau daktere liekas pozitīva un forša, taču viņas darbs un sabojātie zobi..tas nav vardos aprakstāms. Protams neviena čeka nav un neko nevienam pret viņu nevar pierādīt..skumji

A Ance Prince 07.09.2017

Sarmīte Biseniece ir labākā zobārste pie kādas esmu bijusi. Vienīgā, kura konstatēja sakodiena problēmas un tagad tās risinam. Attieksme arī ļoti forša - draudzīga, profesionāla.
Ja kādam ir tik lielas sūdzības, iespējams, daktere kļūdījās, bet parādiet man cilvēku, speciālistu, dakteri, kas ne reizi nav kļūdījies?

P Paula 17.03.2021

Pastastīšu par savu pieredzi. Esmu jau 3 gadus pie šis dakteres. Pirmo reizi atnākusi pie viņas ar zobu sāpēm, daktere mani pieņēma bez pierakta, neskaktoties uz to, ka nebiju viņas paciente. Tuprmāk tā arī paliku pie viņas. Visas plombas turas (sākumā dažas plombas bija jūtīgas, bet ar laiku viss pārgāja un tagad nav nekādas problēmas). 1 reizi tikai bija sāpīgs zobs pēc ārstēšanas, bet daktere to salaboja atkārtoti bezmaksas. Daktere strādā ar cimdiem, maskam, ievērojot visus piesardzības un drošības pasākumus, čekus un izziņas (ja ir polise) var dabūt bez problēmam. Esmu apmierināta ar viņas darbu, jo pārliecināta, ja kaut kas notiks, varēšu tikt pie viņas uzreiz, man tas ir ļoti svarīgi, jo diemžēl, zobi ir vājā vieta. Kā cilvēks viņa ir pozitīva un atsaucīga, viņa strādā, nevis runā.