www.sudzibas.lv Arke Zobārsti

Arke - Zobārsti

Es neiesaku dakteri sarmīti bisenieci, kura strādā med. Centrā arke, manuprāt strādā ļoti nekvalitatīvi. Internetā bija ļoti labas atsauksmes par viņu, tāpēc gāju uz turieni, tagad to ļoti nožēloju. Esmu ļoti neapmierināta ar visu, ko viņa darīja, visi viņas labotie zobi sāp, viņa arī centās pierunāt protezēt zobus savā klīnikā, tā ka atteicos, tad ārste teica, kapec tad mēs te vispār ko darām. Tas mani burtiski šokēja, kā ārste ko tādu vispār var pateikt? Tiešām neiesaku, nesaprotu vispār, kas tas atsauksmes raksta?

S semo 25.08.2011

Iesaku Stomataloģijas institūtu (Dzirciema iela 20), esmu šīs klīnikas ilggadējs pacients ~ 5 gadus. Man visi dakteri bijuši super!

I IrēnaVanaga 28.09.2011

Varu pateikt vēl vairāk, tiesā būtu jāsūdz tādi ārsti kā Sarmīte Biseniece.Man viņa saurba veselu dzīvu zobu, plombi uzlika ļoti pavirši, zobu izveidoja estetiski nepievilcīgu, rezultātā pēc mēneša zobs sāka sāpēt, iekaisa nervs, kas gāja bojā, Stomatologijas institutā dabuju pārārstēt par bargu naudu, vēl jāmaina viņas neestētiski saliktās plombes, un atkal par bargu naudu.Tā ka, ja nav žēl savu zobu, varat veicināt Sarmītes Bisenieces biznesu

I IrēnaVanaga 01.10.2011

Jā, un šodien atklājās, ka otrā viņas labotaja zobā manis minētā cienījamā daktere esot atstājusi vati. Man pilnīgi trūkst vārdu, lai raksturotu dakteri Sarmīti Bisenieci, mati ceļas stāvus, redzot, cik bezatbildīgi var rīkoties ārsts, tu viņam maksā naudu par to lai viņs tev sabojatu zobus. Vai tiešām dakteri nemaz nemoka sirdsapziņas pārmetumi, šitā čakarējot cilvekus un vel saucot citus ārstus par biznesmeņiem, nevis ārstiem.Es nezinu, kada vārdā būtu jasauc tadi ārsti kā viņa pati.Slavas dziesmas internetā drosi vien sadziedātas ar viņas svētību, neticu, ka kāds pats labprātīgi tas būtu rakstījis.

K kaspars 03.10.2011

Esmu ilgus gadus Sarmītes Bisenieces kliente esmu apmierināta ar viņas darbu.Man jau šķiet, ka tikai vecajiem klientiem viņa labi taisa zobus, jo arī es esmu dzirdējusi par viņu visdažādākās sliktās atsauksmes un tieši no jaunajiem klientiem.Vienīgi nepatīk, ka vienmēr viņa strādā bez cimdiem.Bet citādi es viņai uzticos.

I IrēnaVanaga 03.10.2011

Ja jūs tā sakāt, tas tikai runā mūsu cienītai ārstei par sliktu, jo tādā gadījumā viņa saprot un apzinās, ko viņa dara.Vai tas būtu jasaprot, ka viņa tišām to dara, ja jau, jūsuprāt viņa prot strādāt? Tad viņa uzskata, ka viņas klienti ir slimi ar galvu, ja viņā iedomājas, ka cilvēks, kuram viņa sabojā zobus, nāks atkal tos pie viņas ārstēt? Vispār, kā jau teicu, tesā būtu jāsūdz tāda ārste vai jāraksta iesniegums veselibas inspekcijā, un ko nu noteikti jādara, tas ir jataisa viņai ļoti plaša antireklāma, kaut vai caur internetu.

N Nu,nu 07.10.2011

Esmu viņas kliente jau no bernības! Tikai to labāko varu teikt! Ja, ir arī izkritusi viena plobme pa šiem visiem ntajiem gadiem, bet viss ir salabots un staigāju atkal :)))

O Osis 10.10.2011

Jā tas tiesa, ka Biseniece ir mainījusies ne uz to labāko pusi laikam būs salasījusies par sevi un tagad cenšas ieriebt kādam.Viņas liktās blombes vairs tik labi netūrās, kā agrāk .

I IrēnaVanaga 11.10.2011

Vai to var saukt par ārstu, ja viņš cenšas ieriebt kādam??? Tas labi skan, pēdiņās tikai, ārsts cenšas ieriebt.Cilvēks atnāk ārstet zobus, bet ārsts cenšas ieriebt??? Normāli.Interesanti tikai, par ko tas cilvēks naudu maksā???

K kaspars 13.10.2011

Nu bāc mana ārste Biseniece iekļuvusi melnajā interneta sarakstā...

I IrēnaVanaga 18.10.2011

Jā, un pilnīgi pelnīti, jo ārsts NEDRĪKST tā izrīkoties ar cilvēkiem.

I IrēnaVanaga 20.10.2011

Gribēju vēl pateikt, ka nepiederu sūdzībniekiem, kas staigā apkārt un sūdzas par visu un visiem, un ja jau to daru, tam tiesām ir pamatoti iemesli.Runājot par jau minēto priekšējo sabojāto zobu, kas tika izurbts bez iemesla un plombe uzlikta tik pavirsi un nekvalitatīvi, ka daktere Londonā, pie kuras biju burtiski pāris nedēļas vēlāk un aiz citas vajadzības bija šokā un teica, KĀ ĀRSTS ŠITĀ VAR ATSTĀT PLOMBI?

K kurmis 26.10.2011

Es ceru, ka Biseniece visu šo lasa?

I IrēnaVanaga 26.10.2011

Es arī ceru.

W WhiteRabbit 13.06.2012

Apliecinu, esmu viens no tiem, kurš ir rakstījis tviterī "slavas dziesmas" par šo ārsti. Un darījis to pilnīgi brīvprātīgi, saskaņā ar paša pieredzi un uzskatiem. Viedokli mainījis neesmu - ļoti laba ārste bez attieksmes problēmām; pēdējos gados, kad vien ir nācies izmantot stomatologa pakalpojumus, eju pie viņas.
- twitter.com/Dzherijs

K kika13 16.07.2012

Esmu ļoti apmierināta aršo ārsti. Manas plombes joprojām turas. Runājot par Dzirciema ielu...neko labu teikt nevaru...konvejiers un attieksme...ko atlīdi... jo seviški bērnu zobārstniecībā, higienists zem katras kritikas.
Iespējams, ka katram ir jāatrod tas īstais un vienīgais ārsts, tas attiecas ne tikai uz zobarstiem. Lai veicas!

V Viestcha 02.08.2012

Sarmīte Biseniece ir mans zobārsts jau piecus gadus, var'but sešus un man nekad nav bijušas sūdzības par viņas darbu - plombes stāv vietā, nervi zobos nav atmiruši. Viss forši. Pierakstījos ikgadējai pārbaudei.

Bet zobārstu Latvijā ir daudz, tāpēc piekrītu kika13, ka katram ir jāatrod savs sobārsts un ja nepatīk viens, nav problēmu, izvēlies citu.

M maritima 13.09.2012

es ari esmu Sarmītes kliente..ko varu pateikt..ļoti laba ārste.tie kas mauro te par attieksmi..jūs no karaļnama???es neesmu cilvēks ar īpašām vajadzībām, un man nevajag īpašu attieksmi..ar smaidu eju pie ārstes, ar smaidu mani sagaida, te viss atkarīgs no mūsu attieksmes :) ar darbu esmu apmierināta-vienmēr viss ir tā, ka ārste prognozē, ja saka ka jāieliek protēze, citādi var nolūzt tas vai tas zobs..tad tieši tā ari ir.ja saka, ka pēc urbšanas var pāris dienas pasāpēt, tad pēc pāris dienam pāriet utt.un ieteikt protezēt nu galīgi nav ka te rakstīts -lika, vai mēģināja pierunāt..smieklīgi :) un pa tiešām, ja neticat un neuzticaties zobārstam, negribat labot zobus, jautājums-"ko tad jūs šeit darat" ir visnotaļ loģisks :)

M maritima 13.09.2012

M meitene_zeltene 12.10.2012

Palasot šīs atsauksmes īsti nevar saprast, jo puse labas, puse sliktas. Līdz ar to var secināt, ka nav nemaz tik slikta daktere. Pati eju pie viņas ne pārāk sen, bet esmu apmierināta ar viņas darbu, nekas nav kritis lauka un nekas nav bijis negatīvs no viņas puses. Neviens nav perfekts. Un negatīvie komentāri nāk no dažiem cilvēkiem, kas atkārtoti krata savu bēdu. Pavērojot kas ir ievietojis komentārus, tad Irēna Vanaga vien parādās, tāpēc cilvēki mīļie, katrs izvēlieties savu dakterīti un pēc tam internetā nenopeliet vienu dakterīti ar kuru Jums bijušas nesaskaņas. Vienreiz izkratiet sirdi, bet nevis konstanti ierakstiet kaut ko sliktu. Notika tā, nu labi, nepatika Jums, nu pasūdzējies tagad dzīvo tālāk... :)

I irenavanaga 26.10.2012

Pareizi, ja jau visiem pec kārtas saks čakarēt zobus un visi sūdzēsies, kurs tad pie viņas ies? Daktere ir ļoti štruntīga, nav vārdam vietas, un ne jau visi neapmierinatie te kaut ko raksta, atkartoju vēlreiz, ka nevienam neiesaku, nevienam, ja zobu nav žēl, tad ejiet pie viņas. Man nav bijusas nekādas nesaskaņas ar viņu, es vienkārši biju tik naiva, ka uzticējos dakterim, kuram interesē nokāst no tevīm naudu, par taviem zobiem viņam vienkārši nošpļauties. Rakstīsanas mērķis ir tāds, ka es gribu brīdināt citus cilvekus, ka tāāāādiem dakteriem nedrīkst uzticēties, tas arī viss. Cienītā daktere arī neizsniedza nekādus čekus, es arī, naiva būdama tos nepieprasīju, un ej nu pēc tam kaut ko pierādi.h