www.sudzibas.lv ARITA RUDZĪTE-KRĀPNIECE! ARITA RUDZĪTE-KRĀPNIECE!

ARITA RUDZĪTE-KRĀPNIECE! - ARITA RUDZĪTE-KRĀPNIECE!

1) Arita Rudzīte mob.2538936 LV15HABA0551034671815 Swedbank AS2) http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=98803) Pasūtiju caur šo plukatu, drēbes no e5p.com, protams, naudu izsūtiju, dienā kad bija norunāts tikties, saņemu sms, ka diemžēl viņa maisiņu ar manis pasūtītajām drēbēm kaut kur Rīgā esot nozaudējusi (neesot no Rīgas). Okey, pati piedāvāja atskaitīt naudu atpkaļ. Un kā jau apaļu nedēļu no 18.09 datuma gaidu naudu savā kontā tā nav tā nav, protams, ir 100 un 1 attaisnojums, kad rakstu sms visu laiku, atbild tikai pēc 2-3 dienām, mob vispar neceļ bezjēdzīgi zvanīt.Cerams, ka kāds viņu pazīst un es viņu varēšu dabūt rokā, lai atdod manu naudu! Un cerams, ka krāpniecei pašai kauns šo lasot būs, ja ieraudzīsi un visi kuri viņu pazīst! ;)

N

D Dmitrijs 25.09.2014

Сами виноваты! Когда люди уже поймут, что заказывать с левых сайтов - опасно???

L Lepnā Lavīze 25.09.2014

Piekrītu. Nav droši. Bet kad cilvēki sapratīs, ka čakarēt pāris eiro dēļ ir vēl bīstamāk? Labi, kāda klusēs, bet cita visās iespējamās vietās izblamēs, un nav zināms, kā tāda informācija var ietekmēt cilvēka nākotni. Bet ja uz psihu uzrausies, kas atradīs, kur dzīvo, un tā sasitīs, ka vēlāk visu dzīvi uz zālēm strādās? Tādas Aritas domā, ka kļūs bagātas?

J Janis1984 19.04.2019

navajag no tādiem mistiskiem saitiem sūtīt. vajag no aliexpress