www.sudzibas.lv Arhitekts Nils Baumgarts Paņēma 600 eiro ka avansu un tagad slēpjas un nav nekas izdarīts

Arhitekts Nils Baumgarts - Paņēma 600 eiro ka avansu un tagad slēpjas un nav nekas izdarīts

Arhitekts Nils Baumgarts nodarbojas ar cilvēku krāpšanu ņem naudu par projektiem un neizpilda saistības pret klientiem, katru dienu melo un Sola, bet jau ir pagājis gads un nekas nav paveikts, maina numurus. Kad vīņu sazvanu Saka pēc stundas atzvanīšu, neatzvana, sazvanu Saka strādāju saskaņoju un tā no dienas uz dienu, pēdējā laikā atkal nomainījis numuru, bet īsziņas tomēr lasa.

Papildināts vasilijs savinovs 17.02.2020

Paiet laiks un nekas nemainās ,šodien sazvanīju un atkal sola ,ja viss notiek projekts skaņojās ,kautgan nav pat reģistrēts būvvaldē

Ventilators 17.02.2020

Sūdzaties visās iestādēs, kur iespējams. Arī Latvijas Arhitektu Savienībā.. mošk tie paņems priekšā un piedraudēs ar licences atņemšanu.

Protams, vislabāk ja maksājumam ir pierādāms dokuments :)