"Argo" Jelgava

Vakar aizgajam masai svinet dzimsanas dienu un pie viena pest vakarinjas, no sakuma mums vispar nepieversa uzmanibu. Tad kad aizgajam pajautajam tad tik atnesa edienkarti. Mes izvelejamies un gaidijam kad atnaks pienemt pasutijumu, ta ar neviens nenaca veselu pus stundu, un atkal bija jaiet palugt lai atnakt pienemt musu pasutijumu, ieraugot ka nacam atcerejas, ka nav atnakusi pienemt pasutijumu. Nu tas it ka butu tas mazakais, it ka butu paciesams. Bet nu tad kad atnesa musu pasutitas karbonades, tad edams tas nu nemaz nebija, karbonade garsoja pec vecas un slikti metas no vinjas. Vecu iesmereja. Ja ejiet tur, tad labak neediet, jo edienu tur pasniedz biezi ne pirma svaiguma un papildus vel alkoholam lej kaut kadu drankji klat, pec ka viriesi paliek traki. Silti neiesaku tur iet. Sasutusi kliente.

S santa 01.08.2008

Laikam maz uzmaniibas sievietei ticis! Drosvien bija skaisti sapucejusies, tas vienmer pievers uzmanibu viriesu acis!Milit pa tadam mazam cenam vinja vel grib lai vinji padara visus vechus trakus pec vinjas! Sapni!

K kozmo 11.11.2008

aizgaaji uz zeku baaru, ko gan tur gaaidiiji?

A ally 11.11.2008

nee, nu glupa kas glupa:D kur vispār var iedomāties iet svinēt dzimšanas dienu uz "Argo"?a ko ta tu gaidīji????tas tak ir tāds ūķis, normāli cilvēki tak tāpat viņu neapmeklē, tikai alkāni visādi!

F fotogrāfs 24.08.2009

Tur ne tikai slikts serviss, tur darbiniekiem nemaksaa algas ar nodokljiem, jo, kaa smejies, piemeeram, darbiniecei S. nav atveerta pat sava konta D:. čekus arii tur nekaadus nedod, VIDAM un FP ir reaals darbinsh, bet tas veel nav viss- kaadu nenoteiktu laika periodu un sameeraa ilgstoshi par apsargu straadaaja reaali vairaakas reizes tiesaata persona. Nu ko ta veel vairaak gribat, johaidii ar aaraa! Vot shitaaa!

и Игорь 08.01.2010

Я - нормальный человек.
Да, согласен, этот бар, не для каждого.
Но, извините, нет там ничего криминального.
Кушал в Арго не раз, поваром доволен.
Алкоголь нормальный.

A aicis20 10.01.2010

Bari nav ta ista vieta, kur iet est, tad labāk restorana vai kafenica nevis uz bāru! man liekas normala vieta!

V voozaap555 13.10.2016

В АРГО БЫЛИ НЕ ОДНОКРАТНО,ОСОБО В ЕЛГАВЕ НЕ ИЗ ЧЕГО ВЫБИРАТЬ КУДА СХОДИТЬ,ДЛЯ КАЖДОЙ ПУБЛИКИ СВОЕ МЕСТО РАЗВЛЕЧЕНИЙ,ЕСТЬ ПЛЮСЫ-ХОРОШАЯ МУЗЫКА,ОЧЕНЬ ВКУСНО МОЖНО ПОЕСТЬ,НЕ ДОРОГО,СТОЛИКОВ МНОГО ВСЕМ ХВАТИТ! МИНУСЫ-ОСЕНЬЮ И ЗИМОЙ В БАРЕ ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ ХОЛОДНО ЭКОНОМЯТ НА ОТОПЛЕНИИ,АЛКОГОЛЬ СТРАННЫЙ ЧТО БЫ НЕ КУПИЛ ЗА 10 ЕВРО ИЛИ ЗА 40 ЕВРО БУТЫЛКУ ВКУС И КАЧЕСТВО НЕ ОТЛИЧАЕТСЯ И НА СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ ОЧЕНЬ ХРЕНОВО!ОХРАНА ВЕЧНО В АЛКОГОЛЬНОМ ОПЬЯНЕНИИ И КАКОГО ПОРЯДКА ОТ НИХ МОЖНО ОЖИДАТЬ!