www.sudzibas.lv Area IT Attieksme, Noteikumu maiņa, Zaudējumu radīšana.

Area.lv Hostings Latvijā - Attieksme, Noteikumu maiņa, Zaudējumu radīšana.

Ar šādu hostingu neesmu vēl saskāries. Tātad es biju viņu klients jau 3 gadus, uzturēju pārlūkprogrammas spēli uz viņu serveriem, vienmēr laicīgi veicu apmaksu un mums nebija radušās problēmas, jo zināju ko daru. Bet tad pirms pāris dienām, mans serveris vienkārši nebrīdinot un neko nesakot bija atslēgts, nākamajā rītā prasīju viņiem, kas par lietu, šie minēja, ka pārkāpti noteikumi par pārāk lielu resursu izmantošanu. (Izlasīju noteikumus, tur pēkšņi tikuši pielikti klāt jauni noteikumi - ka viņiem tiesības slēgt pakalpojumu bez brīdinājuma un, ka viņi neatbild par zaudējumiem.), tātad man nācās pēkšņi iet prom no viņiem, pārnest domēnu, ko viņi pat lāgā nejēdza pārvietot uz jauno hostu. Šī visa dēļ mans ieguldītais darbs par velti, paypalā tiek prasīta atpakaļ nauda, jāstrādā par jaunu utt..Bet ar to vēl nepietika, es pat nesaņēmu backup failu. Viņi 3x sūtīja, visi faili bija bojāti un pēc tam viņi to izdzēsa.Novēlu area.lv un to īpašniekiem neveiksmes.

T

S spacecore 04.08.2014

To pašu arī izdarīja ar manu hostingu, arī turēju uz pārlūkprogrammu bāzētu spēli, bet problēmas līdz šim nebiju, ar viņiem sadarbojos apmēram 4 gadus, līdz pēkšņi, kā jau augstāk minētajai personai, mans konts tiek bloķēts, bet par to es uzzinu vairākas stundas vēlāk, nevis viņu brīdināts, bet vienkārši uzejot uz savas saites tur tas tiek parādīts. Viņiem laikam bija pilnīgi vienalga vai es zinu kas notiek vai nē. Un protams zaudējumu sekšana no šīs iestādets nekad nebūs. Ja kāds meklē hostinga kompāniju, nekad neizvēlieties šo.