Ardala SIA - Darbs

Sāku strādāt Liepājas ardalā, pieteicos kā auto Elektriķis, aizgāju uz darbu parunām, ja nāc strādāt jau rit, aizeju nākoša diena, nu ko tev būs jāmontē riepas hmmm interesanti, un par to man vispār sveša vieta un cita profesija ka automehāniķim būtu tas jādara, nu ko stāsta sākas ka pirmā diena nostrādāju protams, slodze un mašīna nāca jūrām iekšā, jautāju priekšniekam jums pusdienas laiks ir? Nu ko vadītājs kristaps Saka "ne mums pusdienas laiks nav ", "laiks ir nauda", nostrādāju visu dienu 10 min paēdu pusdienas un strādāju tālāk. Nākoša dienā aizgāju strādāt tālāk, neko mierīgi lēni strādāju sāka apnīkt lēnām dēļ tā kad skatās uz rokām, protams lēni mierīgi strādāju, un tad pienāca kristaps, sāku runāt ar Kristapu (galveno) , Kristap stāds "tu gribi šeit strādā? ", mana atbilde, protams ka nē, bet autoelektriķi jā, no Kristāpa vārdi "ej augšā ģērbies idiot", neko nometu cimdu aizgāju, biju saģērbies gāju lēja, no Kristapa vārdi "uzredzēšanos invalīdīt.
Nu ko es varu pateikt foršā attieksme pret darbiniekiem, pusdienas nav vispār, ideāls darbs alkašiem...
Pff, vel ko gribēju minēt darbu kolēģī ķīpā (autoelektriķis) skatījos ka viņš noņem masiņām kļūdās, noņem no mašīnas akumulatoru uz 15 min un kļūdas nodzēšas. Es ka auto Elektriķis pieslēgtu kompi pie mašīnas, nolasītu kļūdu un meklēt vainu, tā strādā Ardala autoelektriķi!

T Taisnīgums99 13.11.2020

Algu vismaz samaksaja?

M Mairis... Pavels 16.11.2020

Protams ka ne, viss ir neoficiāli, tpt ka automazgātuve 👌