ARConstruction SIA - Krāpnieki

Sveicināti. Neiestrādājat šajā kompanija jūs uzmetis, piedāvā darbu Belgijā un stundu likme ir maza un no tas pašas bus mistiskas atvilkšanas un neizmaksā ari laika algas, vai ari vispār nesamaksās. Galvenais darbonis Arturs ir baigais boss bet pēc neko nerubi no celtniecības bet taisnība bus tikai viņam un jums atvilks un neizmaksās pa padarīto darbu algu pateiks ka esat ne tā izdarījis un nevar nodot objektu kipa, fasādes darbiem neko nesaprot bet telo baigo profu, liek sedet bez darba majas mēnesi un pēc tam saka ka viņam esi parada pa dzīvošanu, ka alga jāmaksā tā ir klat ar mistiskiem skaitļiem ko kipa esi parada viņam. Neviens strādnieks neturas tur ilgāk pa 2 mēnesi jo visi tiek uzmesti. Uzmanāties tautieši no šādiem krāpniekiem.