Ar Smaidu Zobarstnieciba - Slikts serviss

Labdien, šodien gribēju pierakstīt savu viru pa telefonu pie zobārsta ar asam zobu sāpēm. Kad sazvanīju man teica: ja cilvēkam ir 18 gadi tad lai pats pierakstās, tad iedevu klausuli vīram (viņam ļoti sāpēja zobs un grūti bija runāt) viņš nosauca savu personas kodu (krievu valoda) un viņam teica ka viņš ir pierakstīts uz vakaru. Pēc 5min. Mums atzvana un konsultants Saka, ka nevar mūs pierakstīt, jo virs nolika par ātru klausuli un sniedza nepilnu informāciju un dēļ tad viņi vairs mūs neparakstīs un nolika konsultants klausuli! Jautājums: kādu informāciju viņām vel bija jādod? Cilvēkam ļoti sāpēja zobs knapi varēja vispār parunāt! Vai tad sieva tāda gadījuma nevar sniegt sava vira informāciju? Tur tāpat prasītu pasi!

P PatiesiibasMeka 20.11.2022

Pareizi ir, nav ko ar tiem tūristiem krāmēties

Не важно какой язык,а зависит от человека.Диагноз не лечится!

P PatiesiibasMeka 20.11.2022

Kas tie par hieroglifiem tev tur?