www.sudzibas.lv Aquafix SIA Slikts serviss, bojājumi

Aquafix SIA - Slikts serviss, bojājumi

Nomainot stāvvadus mājai, nomainīja arī dvieļu žāvētāju, kurš pēc pāris stundām sāka pilēt. Vēl pēc kāda laika pazuda arī ūdens trubās, ūdens jau nebūs gandrīz 48 stundas. Strādā līdz 21.35 vakarā. Tas viss vispār ir normāli. Zvanot uz firmas norādītajiem kontaktiem, tel. Paceļ sieviete, un Saka ka viņa šeit nestrādājot, un neko palīdzēt nevar, tēlo muļķus. Objektā vēl piedāvā par maksu pielikt atpakaļ dvieļu žāvētāju, kaut tas viss ir iekļauts tāmē, kuri nezina, vai nesaprot, ņem un maksā. Nenes atbildību par savu darbu. Objekts augusta Dombrovska iela 33. (darbi notiek vēl šodien, un ūdens jau nav otro diennaktī.)

N Nesaku 18.10.2022

Izsauca Aquafix (cilveka sauc IRAKLIJS), lai nomainītu baterijas. Atnāca, paskatījās un aizgāja. Neko nemērīja. Zvanīja ar grūtībām. Viņš teica, ja mēs viņam tik bieži sauksim, viņš vispār neko nedarīs. Pēc tam es nevarēju ar viņu sazināties. Tā nu viņš pazuda, nepasakot, ka neko nedarīs. Viņa dēļ nokavēts laiks nomainīt baterijas.