AQUA VILLA

NEKAD nepieaudzējit matus šinī salonā!!!!To varu pilnībā apgalvot, jo izbaudīju šī salona "kvalitatīvos" pakalpojumus un "pretīmnākošo" attieksmi pret klientu...Pieaudzēju tur matus, paļaujoties uz reklāmām, kas vēstīja par šo iestādījumu kā ļoti kvalitatīvu, profesionālu, utt.. Samaksāju kopā 400 Ls - pieaudzēju 100 šķipsnas (katra 3,5 Ls + matu griezums, kas nebija cenā)...Pirmo mēnesi itkā nebija citu sūdzību kā tikai tā, ka izkrita kādas 14 šķipsnas.... Aizgāju, pieaudzēju tās atpakaļ, atkal samaksājot 50(!) ls... Pēc pāris nedēļām mati sāka burtiski gāzties ārā visā garumā - tie bija visur - manā mājā, pie čībām, vīra zupas šķīvī, ciemos , kur aizbraucām....KOmiski, protams, tikai šobrīd, bet bijām tusiņā, es sēdēju klēpī vīram, viņš noglaudīja man galvu un viņa rokā palika skaista, gara un blonda matu šķipsna.....Konsultējoties ar paziņām, kuras matu pieaudzēšanu bija veikušas, sapratu, ka mati ir vienkāši nekvalitatīvi , arī to pieaudzēšana bija neprofesionāla ( ņemot vērā, ka frizierei es biju pirmā kliente, kurai viņa pieaudzēja matus , bet cena bija pilna!!) Un mati bija pieaudzēti galīgi šķērsām - 2 reiz resnāka šķipsna pieaudzēto matu uz trīs manis pašas matiem....Kad sarunājusi tikšanos, salonā runāju ar tā īpašnieci, viņa paziņoja, ka naudu atpakaļ nesaņemšu, arī daļu ne, jo viņi (t.i. salons) par matu kvalitāti neatbildot.... Un, piedevām, viņa stāstīja, ka pati esot pieaudzējusi garus matus (50 gadīga korpulenta blondīne!!!:), bet sapratusi, ka tie ir nekvalitatīvi, un noņēmusi nost....bet klientiem piedāvāt tādus viņu nekas neatturēja...... Kad jautāju, vai man tiks atgriezta vismaz daļa naudas, viņs man teica, ka nekādā gadījumā, jo tad jau visi neapmierinātie klienti to pieprasīšot.....:))) Izdariet secinājumus..... Nu pastāv joprojām Latvijā kvalitātes neatbilstība cenai......Un absolūti neprofesionāls menedžments klienta - pakalpojuma - attiecībās....Naudu atpakaļ protams, nedabūju, bet rupju salona īpašnieces attieksmi gan...Tā kā - NEKAD vairs neapmeklēšu Aqua Villu un neieteiktu to darīt arī saviem draugiem un paziņām!!!

L Lilita 20.09.2006

Dīvaini! Biju šajā salonā pie kosmētiķēm un paliku ļoti apmierināta. Laikam viss atkarīgs no meistara. Jūs varētu uzrakstīt tās dāmas vārdu, kura Jums taisīja šo procedūru.

M Me 02.10.2006

Friziere Aija Apsīte

J Jānis 11.10.2006

Es izmantoju Aelitas Briedes (friziere) pakalpojumus un esmu ļoti apmierināts. Un salons kopumā (apmeklēju jau vairāk kā gadu) arī man patīk. Domājams, ka vienkārši nav paveicies. Protams par tiem Ls 400,- žēl, bet citiem arī tā gādās. Mana paziņa citā salonā (arī labā un dārgā) pielika un pēc nedēļām divām grieza (atlīmēja?) nost.

O Olga 12.10.2006

Nu es nezinu,es maksaaju vaacijaa 1000? un taapat krita aaraa,bet normas robezhaas protams,kas mani tracina,ir pilna cena,ja esi pirmaa Kliente.bet zini,ar taadu nostaaju,kaa tev,es tev dubultaa veel nopleestu..Ko noziimee,50 gadiiga korpulenta blondiine,nevar sev pieaudzeet matus,kaads tagad tam sakars ar sho vissu.Man ir 26,un svars arii normas robezhaas,bet es gan taapeec neuzskatu,ka 50-korpulentájaam,jaastaigaa ar pliku pauri.Nu liimenis..

I Iveta 14.10.2006

Tas tiesam ir loti svarigi, lai tevi apkalpotu ta lai butu velesanas velreiz atnakt. Par matu pieaudzesanu vartu pateikt no savas pieredzes, ka gruti atrast meistaru, kas neis atbildibu par savu darbu. Bet man paveicas - es atradu tadu mestaru un Jums varu ietekt - Andrejs (29541590), strada Dzintreksa. Strada loti kvalitativi un atbildigi. Skipsnas ko vins man pieaudzeja bez problemam "staveja" 5 menesus un nonemu tikai tapec ka matu atauga un kapsulas kluva mazliet redzamas,bet man patik perfekts izskats. Ta ka rekomendeju griezties pie ta meistara - nenozelosiet!

M Marina 19.03.2007

Pieaudzeju dabigus matus cenas sakot no 1.20 lidz 1.50ls par 1 skipsnugarantija 4 menesi 2.5 gadu pieredze [slēpt]@inbox.lv

L L 10.04.2007

tieshi Marinai bija antireklama ka vina slikti pieaudzee matus, ar emailu [slēpt]@inbox.lv!!!

L liene 04.02.2008

Nu tas, ka mati turas - 90% ir atkarigs no matu kvalitates un pieaudzesanas meistaribas un 10% no savu matu ipatnibam... Man piemeram mati turas loti labi, iznemot galvas prieksdalu, jo tur man ir plani mati un loti jutiga galvasada - tadel krit ara, bet kad audzeju matus paludzu lai man prieksa liek pec iespejas mazak skipsnu un viss bija o.k... kadas 2 tikai izkrita...

Vislabakos matus Latvija viennozimigi tirgo firma - stellina...(balmain mati). Ta ka, ja audzejat matus noskaidrojiet no sakuma to kvalitati klientam ir tiesibas zinat kadu preci vins sanem... un vislabakais ir pirms iet audzet matus, noskaidrot ko par pasu specialistu, jo nevienmer ari dargs nozime kvalitati.

Ja interese, varu iedot savas frizieres nummuru, tiesam vina matinus pieaudze loti rupigi un vinai ir labakas kvalitates matini un ari naudu vina neples astronomisko... vina pieaudze gan salona gan majas...

E Evita 12.06.2008

Attiecībā par Aqua villa frizieru pakalpojumiem- biju griezt matus pie meistares Airas - arī nevienam vairs neieteikšu! Gatavojos savām sudrabkāzām un paziņas ieteica pamēģināt - rezultāts...matus vēl divus mēnešus pēc tam nespēju nedz savākt, nedz normāli ieveidot! Žēl, ka aizgāju ar tādu sar;ugtinājumu un neapmierinātību...

I Inga 19.08.2008

Par Aqua villa palika ļoti slikts iespaids - vienu reizi saskāros ar administratores ļoti nelaipnu apkalpošanu, otru reizi par Ls 10 uztaisīja parodiju par manikīru un vēl iegrieza 2 vietās (tas gan atkarīgs no konkrētā meistara).
Solarija lampas tiek reti mainītas, iedegums vājš, kaut lietoju pastiprinošos krēmus.

V vilnis 12.03.2009

Neesmu šī salona klients, bet sieva, būdama tamlīdzīgu iestāžu eksperte, palika ļoti apmierināta gan ar kvalitāti gan meistaru augsto profesionalitāti.

B beatrise 18.10.2009

Man ļoti nepatīk šis salons, cenas neatbilst kvalitātei, bija saskarsme ar frizieru pakalpojumu. Otro reizi vairs neiešu.

D dace 23.10.2009

Nezinu gan, man tur viss patīk, pat ļoti!!!

E evelīna 30.10.2009

Ļoti patīkams salons - atmosfēra, administrātori, meistari.. cenas pieņemasmas, jo īpaši tagad, kad katru mēnesi ir akcijas, pastāvīgo klientu kartes un atlaides uz kosmētiku.
Man personīgi vismīļākās ir ietīšanas procedūras, jo īpaši tagad ziemas sezonā & pirts koplekss!!! Un vēl - fantastiskas grūtnieču procedūras jaunajām māmiņām!

L Laila 16.03.2010

AQUA VILLA ir lielisks salons, kad nauda, eju tur!!!

K Kristine 30.06.2010

Vieniga labaka frizierite ir Ieva, ta tiesam ir ists profesionalis.

L Lenolj 26.06.2012

Man uzdāvināja dāvanu karti šajā salonā...Es nekada gadījuma vairāk tur neiešu...es samaksāju 30 Ls par matu griešanu...man vēl nekad nebija tik šausmīgi griezti mati...Pat vissparastākaja salonā Jums uztaisīs daudz daudz labāk...Labi kā matus var pacelt uz augšu un tād matu griežšanu neviens neredzes...Biju pie Aleksandras Enikovas... Es nevaru saprast kā var ņemt tādu naudu par matu griezšanu un nepiedāvāt kvalitāti...

*Delfinka* 26.06.2012

labāk smadzenes pieaudzētu...varbut vajadzeja paprasit cita vieta sataisit frizuru, butu kvalitativi;)))