Aptaujucentrs.lv - Krāpšana

Piedāvā aizpildīt interneta aptaujas par atlīdzību, bet kad iz sakrāta nepieciešama summa lai izņemtu atlīdzību (dāvanu karti), sākas problēmas.
Pirms 2 gadiem sūtīja karti kādus 3 menešus, tad nav dati ienākuši, tad atbildīgais darbinieks atvaļinajumā, nākošajā reizē karti nesaņēmu, aptaujucentrs apgalvoja ka izsūtīta un pats es vainīgs. Un nu jau no aprīļa gaidu savu nākošo karti, kuru neesmu saņēmis, bet šajā reizē arī uz N-tajiem e-pastiem vairs neatbild.

B

TasEsLV 11.07.2017

Man darbs ofisā pie datora, domāju.. pamēģinās - paskatīsies vai atsūtīs man to karti. Viņi man pat aptaujas nesūta.. Ko darīt? :D

S Sintija 15.10.2018
Krāpšana

Nopelnīto naudu neizmaksā, nav iespējams sakontaktēt, neatbild uz epastiem, un joprojām veiksmīgi turpina savu darbību.