www.sudzibas.lv Aptauju Centrs Neizmaksā nopelnīto

Aptauju Centrs - Neizmaksā nopelnīto

Cilvēki, neuzķerieties uz Aptaujucentrs.lv solījumiem maksāt naudu par aizpildītajām aptaujām. Neko jūs nedabūsiet - kontā it kā parādās, bet kā pasūta dāvanu karti, tā arī čuš - viss apstājas. Ja ir vēl kāds apkrāptais - lūdzu sazinieties ar mani - [slēpt]@inbox.lv, kopā vērsīsimies attiecīgajās iestādēs.

G

M modzahed 04.01.2015

Cik tev neizmaksāja?

A aavotins 16.01.2015

Labdien, Uriel888 un citi!

Esmu Aptauju Centrs vadītājs Andris Avotiņš. Diemžēl apbēdināšu jūs - neesam krāpnieku kantoris, bet gadās dažādas neprecizitātes ar informācijas apmaiņu (piem., neprecīzi norādīta piegādes adrese) vai pasta piegādēm (piem., pasts nav piegādājis sūtīto vēstuli vai pasta kastē tiek klāt svešas personas). Situācijas ir dažādas. Pa laikam saņemam pretenzijas, ka pieprasītā atlīdzība nav piegādāta un tad šo jautājumu risinām atkārtoti līdz savu saistību izpildei. Kā apliecinājums tam ir lietotāja "viproup" komentārs.

Aicinu arī jūs un ikvienu, kas saskaras ar šādām situācijām, vispirms pieteikt pretenzijas un mūs informēt par šādiem gadījumiem - tie tiks risināti. Pretenziju gadījumā rakstiet savu profila lietotājvārdu, kontaktālruni un pretenzijas būtību. Kontaktinformācija: [slēpt]@aptaujucentrs.lv vai [slēpt]@aptaujucentrs.lv

Paldies par informāciju,

Andris Avotiņš

B Badadzeguze 21.02.2017

Vismaz melot nevajadzētu...
Nez kāpēc bankas kartes gan sliktie pastnieki atnes. Tagad pastā katrai vēstulei var izsekot un pierādīt.
Žēl, Andri, ka negodīgumu noveļat uz citiem.

B Badadzeguze 21.02.2017

Atrunas, Andri, kopētas atrunas...