www.sudzibas.lv Aptauju Centrs Neizmaksā balvu

Aptauju Centrs - Neizmaksā balvu

Nav vērts pildīt anketas un cerēt, ka jebkad saņemsiet nopelnīto balvu. Pirms vairākiem mēnešiem priecīga nopelnītos 10 eiro apmainīju pret drogas dāvanu karti. Bet no dāvanu kartes mēnešiem nav ne vēsts. Uz vairākiem e - pastiem arī neatbild un izliekas par beigtiem. Netērējiet savu dārgo laiku un nepildiet aptaujas šajā meļu kantorī.

D daartz 16.12.2015

Pastā biji?
Parasti viņmi sūta kā ierakstītas vēstules
Varbūt aizej uz savu pasta nodaļu - mož tur stāv tā dāvanu karte, bet aizmirsts par viņu starp daudzajām ziemassvētku vēstulēm.

Latviešu tautas 16.12.2015

Nornalāis pastnieks nes ierakstīto vēstuli adresātam! Ja nav adresāta uz vietas - iemēt paziņojumu-aicinājumu uz pasta nodaļu pastā kastitē! Vismaz to praktīzē Siguldas un Inčukalnā novadā kuru apkalpo siguldas pastnieks.

A AnnaPanna 23.12.2015

To praktizē visās pasta nodaļās. Ja tagad aiziešu un prasīšu vēstuli uz sava vārda, mani pasūtīs piecas mājas tālāk, jo pēc vārda un uzvārda viņi neko nevar un nemeklēs, ir vajadzīgs sūtījuma numurs. Nozaudēts, nozagts arī nav, jo jaunas, drošas pasta kastītes uzliktas.