www.sudzibas.lv Aptauju Centrs Neizmaksā atlīdzību

Aptauju Centrs - Neizmaksā atlīdzību

Tika pasūtīta dāvanu karte apmaiņā pret nopelnītajiem punktiem. Dāvanu karte nav atnākuši, bet punkti norakstīti. Vairākkārt rakstīju e-pastus ar lūgumu izskaidrot situāciju un rast risinājumu. Tomēr, uzņēmums uz e-pastiem neatbild, nekādu citu kontaktu nav iespējams atrast. Aptaujucentrs.lv turpina sūtīt aicinājumus piedalīties un nopelnīt, bet samaksāt solīto negrasās.

M mimo 04.05.2018

Год назад карту я получила(10 евро Максима),что даже удивило немного(так как читала много жалоб от других). Получила быстро в течении 2 недель после запроса. В этом году уже месяц прошёл и ничего не выслали.Вот такой опыт. Может только новичков так заманивают и первый раз высылают)

E ewa24 08.06.2018

Jau labu laiku nevaru ieiet savā profilā, jo parole aizmirsusies. Sekojot norādēm, spiežu "Aizmirsāt paroli?", tālāk ievadu e-pastu, spiežu "Sūtīt". Tālāk nekas neseko - neesmu saņēmusi nevienu e-pastu, nevienu atbildi. Uz e-pastiem, kuros uzdodu jautājumu par to, kā lai atjaunoju paroli, neviens nav atbildējis. Uzaicinājumi uz aptaujām turpina nākt. Aptaujas vairs nepildu, jo, pēc maniem aprēķiniem, esmu sakrājusi jau pietiekami daudz punktu, lai apmainītu tos pret balvām, taču, diemžēl, nevaru tos izmantot, tā kā nevaru ieiet savā profilā. Diezgan skumji, ka tādā veidā tiek krāpti cilvēki - aptaujas liek pildīt, bet, lai atbildētu uz cilvēka jautājumu par iespējām atjaunot paroli, neviens neatbild.