Aptauju Centrs - krapsana

Jau trešo mēnesi gaidu davanu karti. Krapnieki! Par aptaujam sola no 0,7 - 4 par aptauju, bet neesmu sanemis nekad vairak pa 0,6 centiem. :D Rakstiju vairakas reizes - pilnigs ignors. Ielogoties ar vairs nesanak, laikam noblokejusi. Vajag apvienoties un iemest vinus tiesa, par datu un privatuma izmanisanu. varbut var dabut kadu moralo kompensaciju.

K

M man 18.11.2017

Cien,

Paldies par komentāru! Mēs Jums iesakam rakstīt e-pastu: [slēpt]@aptaujucentrs.lv vai pašam valdes loceklim Andris Avotiņš e-pastu: [slēpt]@inbox.lv

Vai sūtīt ierakstītu vēstuli uz adresēm: Juridiskā adrese: Rīga, Lāčplēša iela 37 LV-1011, Faktiskā adrese: Brīvības 48/50, Rīga LV-1011 vai labāk pazvanīt uz šo telefona numuru: 67076000

Lai izdodās!

Ar cieņu,

M Mohini 04.12.2017

Vai sūdzības autors atrisināja situāciju ar aptaujucentrs.lv? Manus epastus šis projektiņš arī ignorē un ielogoties nav iespējams...

M Maira3 17.09.2018

Es arī 12.07.2018 pieteicu Maxima dāvanu karti, bet līdz šodienai neesmu to saņēmusi (17.09.2018) Rakstīts ir vairākas reizes e-pasts, neviens neatbild. Bet jaunus aptaujas piedāvājumus gan atsūta.