www.sudzibas.lv apsargs lielveikalā pircēju pazemošana

apsargs lielveikalā - pircēju pazemošana

Iepirkos RIMI lielveikalā P.Brieža ielā. Nebiju pirkumus ielikusi maisiņā, bet dodoties cauri signalizācijai, tā nopīkstēja. Piesteidzās apsargs Vadims, kas neko nejautājot un neuzklausot sāka izķidāt manas rokassomas saturu, patvaļīgi izkrāmēja visu - maku, atslēgas, lūpu krāsu, roku krēmu, apliecību( esmu 2.grupas invalīde) .Tad ķērās klāt higiēnas precēm - sieviešu intīmām lietām, paketēm, salvetēm u.c. Spēju tikai sekot, lai nekas no manām lietām nepazustu. Pie vainas, dažkārt nopīkstot, dažkārt nē, bija mans pusgadu vecs piezīmju blociņš. Sekoja blociņa katras lapiņas apskate un apsargs to kā atrastu mantu turēja augstu rokās. Protams, biju neizpratnē par situāciju, bet apsargs Vadims turpināja ko meklēt manā somā. Domāju, ka kontaktēties viņš negribēja, jo neprata latviski. Jutos ļoti pazemota, apkārtējie skatījās, izteica neizpratni. Paldies kasierei Oksanai par atbalstu. Domāju, ka apsargam apstākļi jānoskaidro, bet tas jādara korekti, cilvēka cieņas neaizskaroši. Citu reizi, ja redzēšu apsargu Vadimu, diez vai lielveikalā vispār vēlēšos iepirkties. Apsargam arī ir savas tiesības, bet tās nedrīkst pārkāpt, patvaļīgi rakņājoties manās lietās. Nepatīkama diena RImi!

Papildināts Baiba a.t. 27.06.2017

Paldies INFO darbiniecei, kura ar vārdiem - liec blociņam mieru, mani palaida " brīvībā"

B Baiba a.t. 27.06.2017

Lielveikalā strādā apsardzes firma Griff.

TasEsLV 27.06.2017

Laikam minējums par valodas nezināšanu arī bija iemesls kapēc apsargs necentās iedziļināties situācijā - no savas puses varu vien piebilkst ,ka ir bijuši līdzīgi gadijumi un apsargi vienmēr ir likuši iziet ar somu/bez somas lai saprastu kas pīkst nevis uzreiz rakņājušies (manā gadijumā tā bija jauna jaka kur piedurknē iekšā paslēpta pīkstoša uzlīme un iepriekšējā veikalā to nenoņēma)

P Panda2017 27.06.2017

apsargi, patvaļīgi bez policijas klātbūtnes nedrīkst aiztikt pircēju personīgās mantas. Vienīgais ko viņi var darīt ir pajautāt vai Jūs pati nevarat parādīt somiņas saturu

C critical thinker 27.06.2017

jūs zināt, ka jums 'pīkst' blociņš, bet turpināt staigāt pa veikaliem ar to. gudri gan

C critical thinker 27.06.2017

kas tiem 2 nepatīk? arī staigājat ar pīkstošām precēm?

M Mirttante 28.06.2017

Ko var gribēt no tādiem Vadimiem, pilni Rīgas mikrorajoni. Vienīgā komunikācija kādu šis saprot - iedot pa tāsi. Vēl varēji izsaukt policiju, lai izskaidro likumiskās tiesības ko drīkst Vadims darīt un ko nedrīkst ar pircēju personiskajām mantām.

B Baiba a.t. 28.06.2017

Nezināju iepriekš, pusgadu vecs blocińš pēkšńi sāk šādi darboties...