www.sudzibas.lv Apsardzes vienība SIA algas neizmaksāšana

Apsardzes vienība SIA - algas neizmaksāšana

Apsardzes firmas īpašnieks Mareks Kovaļovs jau ilgu laiku nodarbina cilvēkus objektu apsardzē , konkrēti pie Kurzemes loka būves un jau no 2017 . gada vasaras nav norēķinājies ar vairākiem apsargiem par padarīto , neizmaksātās summas svārstās no dažiem simtiem līdz vairākiem tūkstošiem eiro. Brīdinām , neuzķerties uz šīs personas darba piedāvājumiem.

T

M Mareks 22.02.2018

Labvakar! Raksta pats krāpnieks, kura vārds sākas uz M. Vispār varu arī stādīties priekšā . Mani sauc Mareks Kovaļovs. Cienījamais Alvils Skrebs! Gribi šeit mani publiski iznīcināt? Es visu to vēroju ilgi no malas. Tu tak esi sociāli aktīvs, mūsdienās cilvēkiem tas patīk. Ir par ko parunāt. Facebooka tiku izreklamēts, arī sūdzības.lv sanaca gods nokļūt. Vārdu sakot es to arī gaidīju. Un tagad visu pēc kārtas. Pirmkārt es neesmu nekāds "firmačs" vai firmas īpašnieks. Otrkārt Tu neesi strādājis kaut kādā firmā pa KURZEMES LOKU. Treškārt nekādiem cilvēkiem es neesmu parādā, ja neskaitīt tevi (un tam parādam nav nekāda sakara ar apsardzes darbiem). Es neatsakos no parādsaistības izpildes. Mums ar tevi viss ir smuki uzrakstīts uz papīra. Biju parādā Tev 2000€, 1000€ jau atdevu. Parāds ir parāds un to tik un tā ir jāatdod. Nav man tāda ieraduma neatdod to, ko esmu solījis. Atzīstu ka tas viss ir ievilcis ilgi. Negribu šeit attaisnoties, jo cilvēki vienmēr runāja, runā un runās. Un to ka cilvēks dzīvo savu privātu dzīvi vai atpūšas, tas uz nevienu neattiecas. Tā ka man piemīt robežu sajūta, es te nerakstīšu to kāda ir Tava uzvedība, rīcība, draudi ar aukstu ieroci utt. Es neslēpjos, vienmēr esmu pieejāms saprātu robežās.
Līdz ar to gribu secināt ka katra antireklāma ir reklāma. Paldies Tev!
Uzreiz gribu atvainoties, ka būs jālasa daudz burtu un arī dod mazu padomu cilvēkiem, ka nevajag apsriest viens otru, izteikt spriedumus par situāciju kuru īsti nezināt! Labāk vairāk laika vēltiet sev un saviem tuviniekiem.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 22.02.2018

Interesanti būtu uzzināt: kāds ir sakars sūdzības rakstītājām ar KURZEMES LOKU!? Varu nojaust ka runa iet par tehnikas apsardzi... Cik zināms RECK ir sadarbība ar vienu no apsardzes firmām, ELSANA arī, Bistrovs arī sadarbojas ar "savu" kompāniju...

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 22.02.2018

1) Vai ir noslēgts darba līgums?
2) Vai nav izmaksāta tikai daļa no darba samaksas, vai darbs nav apmaksāts vispār?

Ja ir jautājumi, kā atgriezt savu naudu (un vai tas vispār ir iespējams) - [slēpt]@inbox.lv

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 22.02.2018

:) Iesakiet tādiem sazināties ar mums! :)
(Atpirkšu viņu tiesības prasīt naudu - teiksim par 50% no parāda)

Apsardzes darbinieks nezin tiešo instrukciju un darbības pamatu: Apsardzes darbības likumu, kur viņam zināt (pat mēģināt uzzināt un brīvā laikā palasīt) Darba likumu! :)
8 gadījumu no 10 neprasa darba samaksu jo baidās, nezina vai paši sataisa problēmas darba vietā (pieķerti guļot, neievēro instrukcijas, vai citi līdzīgi pārkāpumi).

Tātad, ja jūs neesat "tukšo vārdu runātājs" gaidu e-pastu no draugiem kam apsardzes kompānijas nav izmaksājuši algas pēc darba līguma: [slēpt]@inbox.lv

*Man personīgi pašam ir apsardzes darbinieka sertifikāts un ieroču nēsāšanās atļauja! Personīgi pazīstu un (kas nav svarīgi) mani pazīst, sveicinās un pat sazvanāmies tādu apsardzes kompāniju īpašnieki ka SKONTO, APSARDZES ALIANSE, ACTEKS V... (Līdz ar to visādas pasākas varat paturēt pie sevis; gatavs palīdzēt tiem, kas vēlas to saņemt)