www.sudzibas.lv Apsardzes kursi Apsardzes kursi-apsardzes sertifikāts.

Apsardzes kursi - Apsardzes kursi-apsardzes sertifikāts.

Piesakies un uzsāc mācīties vasaras mēnešos un maksā tika 50.00 lvl par pilnu apsardzes kursu apsardzes sertifikātam. Nodarbības notiek apsardzes mācību centrā daizpon. Uzsākot kursu tiek izsniegta izziņa par apsardzes kursu apmācības sākumu (derīga 3 mēneši apsardzes darbības veikšanai) . Ir iespēja uzsākt darbu apsardzes firmā. Beidzot kursu saņem diplomu reģistrētu izglītības ministrijā.
Teorija un praktiskās nodarbības (tuvcīņa) notiek vienā ēkā, ir bezmaksas auto stāvvieta.
Mēs garantējam apsardzes sertifikāta veiksmīgu iegūšanu.
Piedāvājam arī:
- apsardzes sertifikāta pagarināšanas kursi - ls 30.00
- ieroču kursi-ieroču atļaujas nēsāšanas un glabāšanas saņemšanai - ls 20.00

nodarbības notiek rīgā, ieriķu ielā 15, 2. Stāvā (netālu no t/c domina) .

Pieteikšanās un informācija pa norādīto telefonu (igors ponomarenko) mob.29193937

летнее предложение. Запишись и начни обучаться летом и за полный курс плати только 50 латов.

K kurmiks3 12.07.2013

Atradusi kur reklameeties, tas vien liecina par vadiidas intelekta liimeni.

janis patmalis 12.07.2013

Sudzibas.Lv piesaista noteiktu cilvēku katigoriju un reklāma ir paredzēta viņiem.Kurmiks3 ir uzķēries uz reklāmu, tātad reklama darbojas . Kurmiks3 ir viens notiem, kas nepārzin reklāmas darbības principus.

M Maddalena 12.07.2013

Toties tu acīmredzami nepārzini vispār neko, tikai spamot nevietā proti. Lai tu izpūtētu!

janis patmalis 27.08.2013

Es domāju, ka viņi tiks galā bes Maddalena atbalsta.