www.sudzibas.lv Apsaimniekotājs Mežciema namsaimnieks

Apsaimniekotājs - Mežciema namsaimnieks

Mežciema mājas ir traģiskā paskatā, jo sevišķi lifti un kāpņu telpas. Brrrr!
Man ir kauns aicināt ciemiņus, pat mazie viesi (bērni) baidās kāpt liftā.
Var jau būt, ka tehniski ir kārtībā-tas nekas, ka skaļš un raustās, bet skats ir drausmīgs.

V Vilnis 07.10.2009

Galvenais, ka liftā nav urīns uz grīdas.

а Александр 07.10.2009

К сожалению иногда и ссут...
Во главе Mežciema namsaimnieks стоит товарищ Ладный. Фамилия хорошая, человек плохой. Всё чем он может похвастаться - это сделанная дорога ведущая к самому зданию namsaimnieksа. На остальное у него сил не хватило...

. ....kl 07.10.2009

Aleksandr, tovarishci vairs nav :)) Tagad ir kungi un kundzes.

ģ Ģirts 08.10.2009

"Latvijas Namsaimnieks" ir gatavi pārņemt jūsu un citas mājas, uzlabojot apsaimniekošanas kvalitāti un mēģinās rast risinājumus esošajām problēmām. Droši zvaniet man, lai varu uzklausīt jūs un pastāstīt par savas firmas piedāvājumu 22078857 Ģirts

A Artūrs 08.10.2009

Mēs dzīvojam Rīgā, Martas ielā Nr.3 un mūsu apsaimniekotājs SIA "Ēka Centrs", kurš naudu iekasē par apkuri ziemā Ls 1.78 par m2, bet iedzīvotājiem nākas salt. Tā kā māja skaitas saimnieka, bet šo personu nekad neesam redzējuši 19 gadu laikā (tumša lieta), bet viņa adresi mums nedod, tad pretenzijas nav kam pieteikt. Ko darīt?

L Ladnijs 08.10.2009

mežciemā neviens vispar neko nedara, bedraini pagalmi, pamestas mašīnas, nu vai arī sen jau stāv, zāle nepļauta, sētnieki tālāk par mājas padjezdu neko netīra, un visu laiku viena atbilde tas ir privātīpašums, tā nav mūsu teritorija, bet par apsaimniekošanu naudiņu svolači gan iekasē

а Александр 08.10.2009

к сожалению Ладный именно товарищ... именно так и работали при советской власти.
я не ошибся.

A agnese 10.10.2009

Vēl trakāk ir namu pārvaldes ''Sarkandaugava'' majās. Caurules nav mainītas 50 gadus, remonts kapņutelpā pabijis Staļina laikos...tas skaitās normāli, a maksājam katru menesi

A albis 10.10.2009

kas tev žēl ka trepēs un liftā labāka kārtiba kā tev dzīvoklī.KO TU TE SŪDZIES.

A albis 10.10.2009

tad lai klāj viesiem galdu liftā jo tur pat tā graboņa ir labāka par mūziku viņas dzīvoklī.kaut tik nenoskaustu.

A albis 13.10.2009

kā noriebušās tās skaudīgās vecenes.

Z zalktis 13.10.2009

dzirdēju ka dŗiz itkā nebūs namuapsaimniekotāji, bet saimniekos valsts, jebkurā gadijumā mečciems, un pļavnieki, ir pretīgi rajoni, tāpēc ka aizdirsti nekopti neplauti, par pārējiem daudzmaz normāli, it sevišķi Jugla cēlusies

L lude 20.10.2009

Tas Albīns ir totāls muļķis, laikam patiik dzīvot vārtrūmē:), vai arii ...:)

A albis 20.10.2009

tu stulbene Lude pati bez smadzenēm, man katrai sūdzībai ir objektīvs teksts, tev laikam skauž ka pašai nav bagātīgs argumentu krājums, laikam esi idejiski aprobežota makrošķelka.un filtrē bazaru neesmu nekāds Albīns, jo Albīns nav vārds tā ir cilvēka būtība.

š šeherezade 20.10.2009

he, he, he, es jau iesmēju par to Albīnu!!!Bet kas, lūdzu ir makrošķelka????:)))