www.sudzibas.lv Apple Nekad nepērciet Iphone

Apple - Nekad nepērciet Iphone

Man bija iphone 6 tur biju pievienojis kontu, bet vēlāk telefonu nomainīju, bet nejau par to ir stāsts man apple itunes noņēma 6.99€ itkā par to ka biju iegādājies (apple music subscription) biju iegādājies citu telefonu un man itunes nav vispār vairs. Kad gāju uz veikalu pakaļ ēdienam man parāda ka nav naudas jo stulbie apple noņēma naudu vēlos naudu saņemt atpakaļ, bet viņi neatbild un nav arī email uz kā aizsūtīt
nekad nepērciet iphone nereģistrējaties uz laiku... Tam visam būs sekas, kā tagad man! Vēl pie tam viņi naudu noņem automātiski nesaprot ko vispār dara!

Vairāk sūdzības par Apple

Paprasi palīdzību mammai :D

B benskiecasino 31.03.2020

pasaki vēl, ka tu katru dienu staigā gumijas zābakos

T Turkey901 31.03.2020

Ar pēdējiem 7 Eiro kontā, toties ar augstu paceltu degunu un 6. Iphone!

M macbeton 31.03.2020

Daunis neiznēsāts

Džozefīne 31.03.2020

Nu, ja jau tur izveidoji kontu, tātad arī pieteici mēneša abonementu. Viņi no zila gaisa nepaņems no Tevis naudu, ja nebiji nospiedis to apstiprinājuma pogu. Turklāt, par šo jautājumu ir jāsazinās ar apple un ne jau ar vienu jautājumu ''vai varu dabūt atpakaļ naudu?'', bet normāli izstāstot situāciju. Kaut gan šaubos, ka kaut ko dabūsi atpakaļ, ja jau kādu laiku lietoji to aplikāciju. Un telefonam nav nekāda sakara ar Tavām darbībām.

Kundzišs 31.03.2020

Mainu iphone 6 pret pārtiku. Pm