Apple - IPhone

Некогда не покупайте айфон и вот несколько веских причин. Во первых поддержки быстрой не ждите, особенно в нашем регионе. Но это ещё пол беды.
Во-первых, сейчас очень многое связано с мобильным устройствами и приложениями на них. И исправная работа мобильных устройств обеспечивает доступ к авторизации интранет банка, электронной подписи и т. Д.
Но! Айфоны часто перестают обновлять приложения. Это неисправный глюк бывает давольно часто - у мужа, а теперь у меня. Необходимо было обновить smart-id, но телефон не хотел этого делать. А без обновления это приложение не работает. И соответсвенно доступу к интранет банку, и другим электронным услугам, где необходима авторизация через банк, стали недоступны. Представьте что вы не можете ничего сделать, не подписаться электронно, не перевести деньги.
Следуя инструкции на сайте поддержки, выполнены все действия. Но не помогало. Тогда одним из пунктов было - выйти из учетной записи appleid и авторизоваться заново. Пароль и учетная запись у меня записаны. Так что правильность ввода 100%. Но и тут возникла проблема - авторизоваться не получалось снова и снова. Пока в итоге не заблокировали учетную запись. Все встало - ничего сделать нельзя. В наше время остаться без доступа к электронным услугам, в том числе финансовым, это как остаться без рук!
И это ещё мягко говоря.
У меня накануне дела, которые теперь придётся отложить, на неизвестный срок! Убытки которые понесёт наша семья даже трудно описать, а ответственных не видать!
Служба поддержки свяжется в течение 24 часов после чего в течении нескольких дней будет проводиться проверка моя ли это учётная запись - на моем же телефоне! Бред полный!
Такое ощущение что создатели iphone преследуют только одну цель - выбесить пользователя, чтобы тот разбил телефон об стену. И пошёл за новым. Да вот только лично я точно не буду больше покупать это... Гнилое яблочко.

S

Komentāri (11)

L Lailailai 09.11.2019

Nesaprotu par ko jūs runājiet. Man ir Aifons, vīram Aifons, meitai Aifons, znotam Aifons, pusei no darba kolēģēm aifoni... tādas problēmas nevienam no mums nekad nav bijis. Varbūt jums kāds “kreisais” produkts gadījies?

S SeLjaVi 09.11.2019

Nē, no oficiālajā veikala pērkam. Visiem pārziņiem kuriem tāds ir laik pa laikam ir dažādas problēmas... ??‍♀️ Varbūt jūs lietojat to tikai ka tālruni, zvaniet, rakstiet un viss. Tad ja - vienalga kāda telefons iPhone vai Nokia 3310.
Bet ja lietot to ar visu slodzi, dažādiem lietotiem, tad jau sākas...

L Lailailai 09.11.2019

Es nezinu ko jūs ietverat vārdā “ar pilnu slodzi”, vai varbūt iedomājaties mani esam par tādu lauku kukažiņu, kuras darbs ir vietējā burkānu pārstrādes cehā ar pārejām tādam pat kolēģēm? Tad atbilde ir nē. Ja man nebūtu vajadzīgs viedtālrunis, tad man tas nebūtu, bet iespējams, ka jūsu pilnā slodze ir mētāt telefonu basketbola grozā, šļūkt uz tā no kalna vai skaldīt riekstus-es arī to nezinu.

S SeLjaVi 10.11.2019

Pilnīgi nē, bet runa iet par programmām un tieši tehnisko darbību. Laikam vispār nesaprotat ko es uzrakstīju. Man vienalga, tas bija dvēseles sauciens un var bur kādam palīdzēs izvairīties no iegādes tāda “mocījoša” telefona. Jo vairāki kam tas bijis - nākamo telefonu točna grib citu.
Ar šo es beidzu mūsu bezjēdzīgo sarunu.

S SeLjaVi 10.11.2019

Ответ из поддержки Apple: Для восстановления доступа к учетной записи понадобиться 2 недели! Не Smart ID, а соотвественно интернет банк Swedbank, не EParaksts, не eLatvija и все остальное я не смогу использовать все это время! Круть! Спасибо огромное! Вы ребята просто лучшее! Абсолютно в противоположном смысле!

A aramiss 11.11.2019

vate, beidz šeit sēt kremļa propogandu!

A avdv 10.11.2019

Lai atjaunotu pieeju Apple ID nav jāgaida divas nedēļas. Izmantojiet https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid un turpiniet kā norādīts lai atjaunotu pieeju. Man ir bijuši iPhone sākot no pasā pirmā un nav bijušas nekādas problēmas. Tagad gan S10+ jo Apple cenas tagad ir neadekvātas. Lai vai kā neatceros kā bija, bet vnk vajag laiku pa laikam ieiet AppStore un atjaunot aplikācijas. Aizmirsts ID, tad to var atjaunot.

S SeLjaVi 10.11.2019

Es jau to visu izdarīju, man atbildēja, kā būs pieejams atjaunot tikai 23.novembrī. ??‍♀️

S SeLjaVi 10.11.2019

Un man nav nekas aizmirsts, es visu biju pierakstījusi... es jau izmantoju to lai ienakt, tāpēc vis pareizi bijis ievadīts.

Andris Sa 11.11.2019

я тоже никому бы не советовал покупать эти огрызки

A aramiss 11.11.2019

aha, pamuļki vatņik, labāk pirkt Lada Kaļina!...bezsmadzeņu vate!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes