www.sudzibas.lv Apollo.lv Diskriminacija

Apollo.lv - Diskriminacija

Apollo.lv diskriminē citādi domajošos.Esmu tagad ne lattelecom.lv klients un tamdēļ man nav iespējas skatīties TV no apollo.lv.
Tā kā lūdzu apollo.lv darbinieki izdomajiet veidu /kaut vai par atsevišķu samaksu/kā arī citiem skat īties TV, lai nav ta kaste jāpērk.

H

V Vārds un Uzvārds 25.02.2010

ITV no apollo.lv mājas lapas var skatīties pilnīgi kurš katrs.. Tā ka nefleitē...

H Hugo Djego 25.02.2010

Varbut pateiksi kā?Būšu pateicīgs ;) Man tur paradas uzraksts, ka lattelecom klientiem tikia.

V Vārdsunuzvārds 25.02.2010

Sākumā piereģistrējies kā APOLLO lietotājs un pēc tam atver ITV. Nospied skatīties, bezmaksas kanālus vari jau uzreiz skatīties uz nebēdu. Ja gribi skatīties kādu nomaksas kanāliem - tad papildini savu APOLLO kontu par noteiktu nominālu un viss. Nezinu kur Tu esi iegājis un kas tas par uzrakstu "tikai lattelecom klientiem"

H Hugo Djego 26.02.2010

Nēkā-es tur ar ielogojos un tā...

P pufa 26.02.2010

hugo, ko nozīmē- "būšu pateicīgs"?

J janelle 26.02.2010

Man ar ráda uzrakstu, ka tas ir pieejams tikai Lattelecom interneta lietotájiem, arí péc pieregjistréshanás apollo, nekas nemainás.