www.sudzibas.lv Apkures Cenas Dzīvokļos Piespiedu apkure Rīgā bez Stopkrāna!

Apkures Cenas Dzīvokļos - Piespiedu apkure Rīgā bez Stopkrāna!

Izskatās ka vispasaules plāns ir parastos iedzīvotājus nolikt uz ceļiem ar ierobežojumiem visur un augstajām cenām!
Saņēmu komunālo pakalpojumu rēķinu, tas ir īpaši liels!
Visdārgākā ir apkure! Un varbūt nākamajā mēnesī, tas būs vēl lielāks!
Uzskatu, ka apkurei daudzīvokļu namos būtu jābūt aprīkotai ar skaitītājiem, ja neesi mājās vai ir pa karstu vai ir pa dārgu, lai vari lietot pēc savām vēlmēm.

V

G Gulbenietis 12.01.2022

Ir viņiem tāda laba lieta, kā tad, kad paliek siltāks, apkuri ieslēgt pārāk lielu, lai maksājam daudz. Aukstajos periodos atkal iebremzē reizēm. Tāda ziņā feini ir privātmajā. Kurini kad un cik gribi. Ja vēl ir savs mežs, tad ar malku nav problēmu. Bieži vien pietiek ar kritušajiem kokiem ;).

A absk12 12.01.2022

Gribat stop krānu - dzīvo privātmājā!
Savādāk tādi gudrinieki atslēdz apkuri uz 0 un citiem ir jāgriež uz maksimumu, lai apsildītu savu un kaimiņu dzīvokļus.
Baigi forši dzīvot, ja teiksim zem tevis kaimiņš dzīvo ledusskapī a Tev pa ledainu grīdu jāstaigā!

G Gulbenietis 12.01.2022

Šim komentāram piekrītu. Bet ir jāatrod zelta vidusceļš. Ja kaimiņš simts gadus nav taisījis remontu un viņa vecie koka, nenoblīvētie logi taisa caurvēju, ārdurvis tāpat, tad man viņa dēļ saunā dzīvot negribas.

Good Intentions 12.01.2022

Simts gadus nav taisijis un vel uz 0 uzliek.

Good Intentions 12.01.2022

@absk12 ir taisnība.