apkārtējā vide - apkārtējā vide

Jau pagājis gads kā iebraucām jaunā dzīvokli mikrorajonā Purvciems,skats no loga ir šausminošs un tāds viņš laikam jau ir vairākus gadus.(Dzelzavas iela 76.starp 4 un 5 korpusu)No loga paveras skats uz pamestiem celtniecības paneļiem,kuri jau sen ir apzīmēti.Pa tiem ložņā jaunieši un dažreiz savācas dzērāju bariņi,bet tas jau nebūtu nekas traks,tomēr lielākā daļa pēc sevīm tur atstāj īstu cūkkūti,kuru nezināma iemesla pēc neviens nenovāc.Un kad brīžiem uzpūš vejš tā cūkkūts,loģiski,izplešas uz lielāku laukumu.Pie tam,pagājušajā vasarā,blakusstāvošais koks,no stipra vēja ljoti stipri salūza,tāds viņš tur ari salocījies nu vārtās pa zemi,arī to neviens nav pamanījis un apkopis.Tur ir laba vieta bomžiem,dzērājiem un krūmu čurātājiem.Rodas jautājums kāpēc paneļu īpašnieks tos nav savācis?Bijām arī griezušies Purvciema namu pārvaldē,tur mums īsti nemācēja teikt,vai tā ir viņu teritorija,lai to varētu sakopt,tātad šis jautājums tā arī paliks neatrisināts.Namu pārvalde ,cik sapratu,nav ieinteresēta pat lai tās apkārti sakārto.Tātad nav nekādas informācijas kas apsaimnieko šo laukumu un kuram ir jāuzņemas atbildība par tās sakopšanu.Cilvēki,kas nāk pie mums ciemos ir sašutumā,bet mums ir kauns,ka tāda aina no loga,labāk būtu ierīkojuši nelielu miniparku ar soliņiem kur pasēdēt ar bērniem.

Ausainītis 17.03.2012

Neuztraucies, drīz visa Rīga pārvērtīsies par vienu lielu bomžatņiku!