www.sudzibas.lv apģērbs Pirkt preci no ss.lv

apģērbs - Pirkt preci no ss.lv

Labdien!!!

Vienmēr ar skepsi esmu, skatījusies uz ievietotajiem sludinājumiem ss.lv, jo lielākoties liekas, ka tur uzdarbojas krāpmieki!
Tika piedāvāti jauki un no pazīstamām dārgām firmām apģērbi, par neticami zemām cenām!
Norādītajā sludinājumā tika rakstīts, ka visi jautājumi par preci un pasūtīšanu notiek e-pastā,( [slēpt]@inbox.lv) tas jau likas mazliet aizdomīgi!
Ta vēlējos to noskatīto preci, ka riskēju.....bija jāpārskaita 50% no apģērba noteiktās summas (manā gadijumā tā nebija liela), bet vienalga tā ir krāpšana! Noteiktajā dienā, pastakastītē nesaņēmu nevienu papīreli, par ierašanos pastā pec pasūtijuma! :(
Uz ss.lv norādīto telefona nummuru 26861213 mēģināju zvanīt, bet tas diemžēl bija izslēgts!
Rakstot uz e-pastu, tas jau ir dzēsts! Lētticīga biju, bet mācība uz visu mūžu!

Lūdzu nepārskaitam naudu, šai personai!!!!!-Tas ir krāpnieks!
LV19HABA0551016260367
Sergejs Kanevskis
030189-10541

Šim cilvēkam dzīvē neveksies! :)

L lady 22.01.2013

[slēpt]@inbox.lv

0 0909 22.01.2013

Интересовалась условиями у них на сс.лв, то как мне ответили на мой вопрос и комментарий, уже стало поводом не связываться с такими людьми. О чем не жалею, прочитав о них тут негативный отзыв.

Y YoYo 22.01.2013

Bet tev tagad reāls naudas saņēmējs ar personas kodu un reālu bankas kontu!
Policijā iekšā gan jau šie sadzīs pēdas šitam pseido andelmanim!

N Navaruizdomatniku 23.01.2013

Varbūt konts tika atvērts uz kautāda narkomāna vai bomža vārda.

B burbulis 24.01.2013

Ja toze postradala ot etogo gospodina. Zakazala 2 mehovie bezrukavki i kak toljko vnesla predoplatu na ego scjet i soobscila emu ob etom, na sledujuscej denj ego e-meil perestal suwestvovatj i telefon otkljucen. Obidno, cto iz za takih vorov perestaew doverjatj ljudjam.