Apģērbi un apavi visai ģimenei - Diskriminācijs

Labdien! Vēlējos informēt, ka Siguldā veikalā "apavi un apģērbi" notiek diskriminācija pret vīriešiem. Šajā veikalā bija pieejama vakances vieta, bet pēc pieteikuma mēģinājuma mani atšuva ar tekstu - tikai sievietes vajag. Tā ir tīra diskriminācija, jo varu darīt tieši to pašu, ko sieviete - kaut vai gludināt, ja tas nepieciešams! p.s. tāds tīrais krievu kantoris vien ir. Gan jau visas preces sūta no Lielbritānijas, kur dabū bez maksas un te sit gaisā. SIA "Kristīne - RR"

A AK79 28.01.2014

Ja vajag sievieti, tad vajag sievieti un nekaadi citi varianti nav pieljaujami!
Ja ir sludinaajums par sekretaares amatu, jociigi, ka piesakaas viirieshi, ja vien sludinaajumaa nav noraadiits, ka nepiecieshams sekretaars.
Pozitiivu noskanojumu veelot,
AK79

Z Zvezda! 28.01.2014

ha ha ha! Na rabotuljku ne vzjali! I srazu strochitj zdesj, nitik!

Dannii Disaster 28.01.2014

Isteniba ta IR diskriminacija.

Ja uznemums var pieradit, ka dotajam amatam ir vajadziga tiesi sieviete (piemeram, apkopejai sieviesu dusu telpas sporta kluba ir jabut tikai sievietei), tad sada veida diskriminacija ir pielaujama. Bet ja ta ir neitrala vakanse, un pienakums var izpildit ari virietis, tad par tadu parkapumu uznemam butu jamaksa sods (vismaz civilizetas valstis ta butu).

Bet Latvija jau nevienam tas nerup. Gan jau izraks kadu MK pantu, kur ir teikt, ka privatfirmam ir "tiesibas" diskriminet pec dzimuma, vecuma, izskata, utt. Mums, ka zinams, lidz Eiropas limenim vel LOTI talu.

L Lelle Bez Matiem 28.01.2014

Viņu lielākā kļūda bija pateikt uzreiz tiešā tekstā, ka meklē sievietes :D Pareizi būtu atzvanīt pēc dažām dienām un pateikt ka atraduši labāku kandidāti!
Vispār jau privātiem uzņēmumiem ir tiesības pašiem izvēlēties, ko un kapēc ņemt vai neņemt darbā. Šeit vēl tikai sievietes meklēja, bet cik sīkie uzņēmumi latvijā ņem darbos pirmkārt savas draudzenes un radinieces? Un daudzi pat vispār sludinājumus neliek, līdz ar to citiem gribētājiem vakance iet gar degunu. Tie tagad arī ir traki vainīgi visas sabiedrības un eiropas priekšā?