Apģērbi un apavi visai ģimenei - Briesmīga attieksme

Atpakaļ PSRS! Tādu šoku piedzīvoju Jelgavas veikalā. Nedēļas sākumā pamanīju šo veikalu, nopirku apavus par 70 eur, dzirdēju, ka nedēļas nogalē būšot pievedums. Šodien iegāju veikalā, noskatītos apavus ieliku savā vaļējā groziņā (veikalā grozu nav), lai izstaigājot veikalu, tos vēlreiz pielaikotu. Tajā brīdī man metās virsū pārdevēja, izrāva no rokām grozu, atņēma kurpes un teica, ka sen jau mani vērojot, es esot zagle un vēl 100 un 1 apvainojums. Es to pazemojuma sajūtu vārdos izteikt nevaru, rokas trīc joprojām. Manas kājas vairs nebūs šai veikalā. Nu kā var būt tik pretīgas pārdevējas mūsdienās! Vai tiešām ir tik traki, ka nav kas strādā?! ŠAUSMAS!

I

A AnvoyT 18.05.2018

Lūdzu precīzu veikala adresi un uzņēmuma reģistrācijas numuru.

A absk12 18.05.2018

Es Jūsu vietā ietu katru reizi,kad tā pārdevēja strādā un kaitinātu viņu,ņemtu daudz drēbju,kaut ko nomestu zeme,lai iet un kārto...

Bomboklak 21.05.2018

Patiesībā preces likt savos iepakojumos, pirms tās ir iegādātas nedrīkst.

Es, ja būtu pārdevējs, arī Jūs uzskatītu par potenciālo zagli.

A alise16 21.05.2018

kā es saprotu, jūs ielikat neapmaksātās preces savā somā. Nu tas taču ir tīra zādzība. Un vēl, kur jūs apavu veikalos redzējāt grozus?

B badcookie 21.05.2018

Nez kā jums, bet man šis veikals patīk. Pārdevējas vienmēr ir laipnas, izpalīdzīgas un vienmēr nāk pretī klientam. Un pārdevējai bija pareiza reakcija, tā darītu katrs pārdevējs.