apģērbi - pircēji

Sveicināti!!
Šeit ir pieņemts ka pārsvarā sūdzas cilvēki kuri ir abižoti par savu muļķību...Es tagad izteikšos par Jums kā pircējiem..Apskatieties uz sevi no malas un Jūsu neaudzinātajiem bērniem kuri visur var iet, visu var cilāt jo nav jau neviena kas aizrādīs -mēs taču esam pircēji un visu varam...Jūs sakat ka neņem preci atpakaļ, bet kad saka ņemiet izmēru lielāku tad ir šoks -ko Jūs man tak nav tik liels vai kaut kā tā...Tos mazuļus ar ģērbat kā cīsiņus tad brīnaties ka plīst pa vīlēm..To ka Jūs apkalpo tāds pats cilvēks kā Jūs -tāda doma pat nevienam neienāk prātā...Paskatieties uz sevi no malas, bezmērķīgi klīstat pa veikaliem cerībā ka kāds atdos pa velti visu, bet to ka cilvēks tajā ir ieguldījis sevi, savus līdzekļus Jums neinteresē.Neķērcat par saucamo krīzi, jo krīze esat Jūs!!!

I

D Dīdī 24.10.2010

Bet es kā pieaugušais arī varu sagriesties pret jūsu asajām malām, par ko tad te iet runa? Cik zinu nažus neviens neliek zemākajos plauktos lai bērns var paņemt. Varbūt problēma ir veikala izkārtojumā, un tad jau vaina jāuzņemas veikala vadītājam(ai).
Protams piekrītu ka bērni ir jāpieskata un nedrīkst laist savā vaļā dauzīties pa veikalu, bet jūs savā komentārā aizejat galējībās.

M margo 29.03.2011

polnostju soglasna s avtorom.Ja sama rabotaju 15 let v torgovle i kazdij denj udivljajusj ljudskomu svinstvu!Pokupateli portjat veshi grjaznimi rukami, idut meritj veshi derza v rukah ogromnuju saharnuju vatu ili shokolad ili sok, hotdogi i beljashi, hotja doma svoi veshi oni grjaznimi rukami navrjatli trogajut, eto ze ih vesh-a v magaze mozno obgadit i brositj, eto ze chuzoe.Prichjom na predlozenie snachala doestj sladosti-a potom meritj klienti obizajutsja.Hotja u nas pered vhodom visit ogromnij znachjok chto k nam so sladostjami neljzja, ljudi uporno delajut vid chto ih eto ne kasaetsja!Eto navernoe prodavci dlja sebja povesili:)Ili naprimer prihodjat meritj obuvj s CHJORNIMI kak u bomzej nogami, potomu chto prihodjat-bosikom!I ochenj obizajutsja na predlozenie libo odetj nosochek libo pridti v drugoi raz, no s chistimi nogami:)ja mogu beskonechno rasskazivatj takie istorii, kotorih za 15 let ja uvidela ne malo.Pechaljno chto ljudskaja nevospitannostj i debilizm-progressirujut.