apģērbi - pircēji

Sveicināti!!
Šeit ir pieņemts ka pārsvarā sūdzas cilvēki kuri ir abižoti par savu muļķību...Es tagad izteikšos par Jums kā pircējiem..Apskatieties uz sevi no malas un Jūsu neaudzinātajiem bērniem kuri visur var iet, visu var cilāt jo nav jau neviena kas aizrādīs -mēs taču esam pircēji un visu varam...Jūs sakat ka neņem preci atpakaļ, bet kad saka ņemiet izmēru lielāku tad ir šoks -ko Jūs man tak nav tik liels vai kaut kā tā...Tos mazuļus ar ģērbat kā cīsiņus tad brīnaties ka plīst pa vīlēm..To ka Jūs apkalpo tāds pats cilvēks kā Jūs -tāda doma pat nevienam neienāk prātā...Paskatieties uz sevi no malas, bezmērķīgi klīstat pa veikaliem cerībā ka kāds atdos pa velti visu, bet to ka cilvēks tajā ir ieguldījis sevi, savus līdzekļus Jums neinteresē.Neķērcat par saucamo krīzi, jo krīze esat Jūs!!!

I

S sisidra 18.10.2010

pēdējais teikums vnk ğeniāls :D

N nunu 19.10.2010

Piekrītu!!! nestrādāju tirdzniecībā, bet tiešām piekrītu

D Dīdī 19.10.2010

Ceru ka pie tādas ''pārdevējas'' kā jūs man nekad nebūs jāiepērkas.
Pati strādāju tirzniecības sfērā, bet nu ar tādu naidu NEKAD neesmu strādājusi. Žēl ka neesat atradusi sev interesējošu darbu:(
Un man no visas sirds žēl to cilvēku kas iepērkas pie jums, kā jūs varat atļauties apspriest savu klientu un vēl pie tam internetā? Tas ir zemiski.

J juris 19.10.2010

EU Tu!..Teksta autore! Bļjad stulbene galīgi esi sapīpējusies!...Tu uz sevi sākumā spogulī paskaties vecā kuņa tad te liec citiem uz galvas idiote!...ja Tev neiet seksā tad apmierinies citā veidā nevis šeit citus zākājot stulbā aita!

B basta 19.10.2010

Nu jā apkakāt klientus gan nevajag...es esmu ļoti situēts cilvēks, man nauda, kā spaļi, bet es izcilāju drēbes visādas, jo esmu pircējs un mani interesē viss, varu uzreiz ieiet un nopirkt par 1000.Ls, varu visu izcilāt un nenopirkt NEKO, itsevišķi, ja tur būs tāda aizdomīga pārdevēja..ej prom no darba, sēdi mājās, uz pabalstu, tā būs labāk, jo Tavu sūdīgo enerģiju, nevajag nevienam pircējam...

B baiba 19.10.2010

... un nevienai pārdevējai nevajag arī tavu...

S saule 19.10.2010

Bet mani besī, kad ieejot veikalā, stāv pārdevēja ar pāršķobītu ģīmi, ar dzīvi neapmierināta un iedomājusies ka ir veikala pavēlniece, un nav atkarīgs, vai es kaut ko pērku vai nē, , , , , un tad raksta nabadzīte, cik grūti iet darbā, kādi cilvēki staigā pa veikalu un viņu kaitina, , , , , , , nu tad maini darbu, kur ir problēma?

J juris 19.10.2010

Vēlreiz atkārtoju!...piekāšu šito debīlo teksta autori!...100 punkti viņai pašai dzīvē neiet vot šeit arī kakā visrsū citiem!...Tu gudriniece sākumā pati iemācies uzvesties kā pārdevējam pienākas, tad arī būs savādāka attieksme uz dzīvi stulbā kuņa!

I Ilze 19.10.2010

Es atvainojos ja kādu aizskāru līdz sirds dziļumiem!!Es neesu veca un ļoti mīlu savu darbu jau vairākus gadus, mani tracina ka visas pārdevējas ir sliktas un vēl nezin kādas, gribu lai klienti paskatās uz sevi no malas un ciena citu cilvēku darbu!!!Un Juri nevajag mani par kuņu saukt jo tā kā mūsu veikalā cilvēkus apkalpo daudziem būtu jāpamācās, un Tev elementāra pieklājība klibo diemžēl -nabadziņš!!!

I Ilze 19.10.2010

Es nerunāju par visiem klientiem!!!Vēlreiz atvainojos tiem kurus aizskāru nepamatoti...Vēl nekad nevienu neesu sagaidījusi ar ''pāršķobītu ''ģīmi un visus cilvēkus sagaidu ar laipnību un iejūtību kaut vai redzu ka viņi ir ienākuši paskatīties...Runa ir par cieņu pret strādājošiem cilvēkiem lielveikalos..

J Juris 19.10.2010

Klausies Tu jaunā!...Nu jau par vēlu atvainoties!...jo mani Tu reāli esi uzvilkusi ar savu tekstu!...Tu kaza labāk būtu vērsusies pie tiem pārdevējiem, kuri sevi iedomājušies Dieva lomā!...ko Tu man te liec paskatīties uz sevi no malas!...Tu sākumā uz sevi paskaties no malas!..jeb lai citi Tev līdzīgie profesijas pārstāvji paskatās uz sevi no malas!...piemēru dārgā man ka biezs!!!...ta ka pirms liec man kā pircējam paskatīties no malas, paskaties (-ties) uz sevi no malas, bļja pārdevēji atradušies!...Ta ka turi muti un priecājies ka darbs ir kaza!!!

S Sandis 19.10.2010

Piekrītu Jurim!...Cienītā...ja vēlies es arī varu sagādāt tik daudz piemēru par klientu apkalpošanu no iedomīgo un piedod, bet pastulbu pārdevēju puses, ka man arī liekas, Tavs šis teksts ir nevietā!...Ta ka jaunā pārdevējīt esi vien rāma un strādā tālāk!...silts ieteikums, pirms sāc te plātīties par klientiem, savedat sevi - Pārdevējus - kārtībā!

I Ilze 19.10.2010

Mani neviens par kazu nesauks it īpaši kaut kāds stresains, iedomīgs pāvs!!!Savu hļebeni aiztaisi pats!!!Rupeklis nelaimīgais...

S Svetlana 19.10.2010

Nu re, re kā reaģē profesionālā Pārdevēja: "Aiztaisi savu hļebeni"!...kura liek Pircējiem aizdomāties un paskatīties uz sevi no malas! Pilnīgi atbalstu gan Juri, gan Sandi - šitai dāmītei pašai ir jāpaskatās uz sevi no malas, 100 punkti viņas dzīve nav izdevusies un tādēļ savu žulti ikdienā izgāž uz Pircējiem un vēl liek paskatīties pašiem Pircējiem uz savu (Pircēju) uzvedību no malas!...Hallo!!!Dāmīt - iemācies pati sevi turēt grožos - sāc ar mazumiņu un gan jau tev dzīvē paveiksies!

V Vava 20.10.2010

Tagad vispār apmāca kādā tehnikumā vai vel kaut kur pārdevējus? Es pirmos piecus gadus no sava darba stāža nostrādāju veikalā par pārdevēju, bet man bija jāmācās. Tagad laikam ņem visus pēc kārtas, kas no apkalpojošās kultūras neko nejēdz.

S Skaidrīte 20.10.2010

Tieši tā Vava - te jau arī skaidri redzams no kādiem kadriem nāk šīs sūdzības autore! Viņai noteikti ir vēl kur tiekties, neviens profesionāls Pārdevējs savu klientu NEKAD publiski neapspriedīs!...Ta ka jāpiekrīt vien puišiem - esi KAZA rāma un mācies un audz un būs Tev arī dzīvē laime!

H Hei 20.10.2010

Piekrītu Ilzei - malacis! Vienreiz arī kāds par aprobežotiem pircējiem pašudzas. Protams, diskusijas iznākums ir vairāk filozofiskas dabas:) Raugi - es, pirms dodos uz uzlaikošanas kabīni, tomēr paskatos, vai apgēŗbs ir manam reālajam izmēram atbilstošs. Tomēr ir vesela rinda pircēju (sieviešu, starp citu), kas acīmredzōt sirgst ar lielvērtības kompleksu un uz savām lielajām krīzes nenomocītajām miesām cenšas uzstiept par vismaz diviem izmēriem mazākas drēbes. Diemžēl par saplēstajām vīlēm atvelk no pārdevēja jau tā mazās algas. Nemaz nerunāsim, ka tieši bagātās resnās dāmas dzīvo tik "veselīgi", ka neuzskata par vajadzīgu lietot kādu pretsviedru līdzekli, bet sekas saožamas ne tikai uzlaikošanas kabīnē...

K Kristīne 23.10.2010

Manā veikalā bieži vien ienāk vecāki ar bērniem un jā, mums ir lietas, kuras piestaista bērna uzmanību...un? lai jau paskatās...Mēs vienmēr nākam pretī klientiem, pat tad, ja klients ir iegādājies preci, kura ir par mazu, bet saprot to tikai vēlāk...par naudas atdošan, protams, ka nan runa, bet par izmēra samainīšanu - nav problēmu...
Un tgdg paskatīsimies un Ilzi kā uz klienti, nevis pārdevēju...vai tad pati nemēdz rakāties pa plauktiem...vai tad pašai ja nav, tad nebūs bērni, ar kuriem kopā ejot iepirkties viņi kautko savandīs?? Un vai tad pati nemēdz kautkad bezmērķīgi klīst pa veikaliem...kāda ironija ne? Es arī tā domāju :)

I iveta 24.10.2010

Ilzīte Milzīte visam soļo pāri...

B baiba 24.10.2010

Savandīšana būtu vēl sīkums... traki, ja bērni preci pa zemi stumj, skrāpē, salauž, apsmērē! Nez ko vecāki teiktu, ja nepieskatītais bērniņš pirkstus peļu slazdā ieliktu vai, piemēram, sagrieztos pret asām malām?! Uzmaniet taču bērnus!!! Vai tiešām tikai nelaime liks padomāt?