AtrisinātaApdruka LV SIA - Krāpšana

Labdien!

Pirms izvēlēties šo pakalpojuma sniedzēju, iesaku divas reizes apdomāt!
Mūsu uzņēmums veica pasūtījumu - pildspalvas ar apdruku - 2017.gada janvārī un veica priekšapmaksu vairāk kā 300 EUR apmērā. Pasūtījums joprojām (10.08.2017) nav izpildīts. Vairākkārtīgi esam mēģinājuši sazināties, gan telefoniski, gan e-pastā, bet pārsvarā netiek atbildēts.
pirmspēdējais e-pasts tika nosūtīts 04.08.2017, kad lūdzām sniegt informāciju par pasūtījumu vai atgriezt avansu, pretējā gadījumā ziņosim par krāpniecību. Saņēmām zvanu un kārtējo solījumu, ka prece tiks piegādāta 07.08.2017, kas protams nenotika. 09.08.2017 nosūtījām atkārtotu e-pastu, jo telefonu necēla, ar lūgumu rakstiski dienas laikā sniegt konkrētu atbildi par tālāko rīcību un konkrētu termiņu, kad tas tiks izpildīts. Nekādu atbildi neesam saņēmuši, tādēļ rakstām šo sūdzību, lai vēl kādam nav jāzaudē nauda.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.12.2017

Uzņēmuma Apdruka LV pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

D Denis 10.08.2017

Nu joks tāds, mums bija tāda pati situācija ar šo pašu firmu. Iesaistijām juristu un ātri vien prece piegādāta :D

R R. Fišers 19.12.2017

Mums arī tāds pats stāsts, nav ne preces, ne naudas. Vairāk kārt pārcēla datumus, viss beidzot neesot prece, nu jau kā mēnesis arī nauda nav. Esam nodevuši mūsu juristiem info, lai tālāk darbojas ar šo uzņēmumu, piesaistīti arī PTAC. Skatīsimies kāds būs turpinājums!

Silti iesaku nesadarboties ar šo uzņēmumu!

B Brokers 22.02.2018

Tieši tāda paša situācija bija arī mums, 6 mēnešus gaidījām preci. Tika solīts, ka atgriezīs 10% no avansa summas, taču jau kādus 2 mēnešus mūs ignorē.