apavu un somu veikals Pāris - uzmanību! krāpnieki !

осторожно мошенники ! в магазине Paris, SIA Riesta работает чудовищное быдло и моральный урод Rolands Krustans исполнительный директор, который избрал за норму обманывать клиентов и при этом хамить, врать, изворачиваться. Будьте бдительны и не покупайте товар в сети данных магазинов Paris т.к. товар низкого качества обмену и возврату не подлежит.

J

A aisa 31.05.2013

esmu iepirkusies gan Matīsa ielā, gan pie Minskas, viss kārtībā. Lietotās preces nekur neņem atpakaļ, vismaz es nezinu tādu veikalu.

D direktor 02.06.2013

Когда человек сам мошенник, то ему везде мошенники мерещаться..Вы видно не знали, что штрихкод на нашей обуви индивидуальный и вес обуви в нем фиксируется. Те ободранные шлепки, за которые Вы пытались получить у нас деньги были вполовину легче, чем те, на которых у ВАс был наш чек и сильно изношены.Так каждый может принести из дома свою изношенную обувь, прийти и требовать вернуть деньги, думая, что персонал испугается и выплатит. Может это у Вас бизнес такой? Тут еще на одних мошенников кляуза от Вас имеется или Вы работаете на наших конкурентов.

P Percejs 02.06.2013

Не знаю, закупаюсь уже 2 года в этих магазинах, всё в порядке! Полностью. Даже больше скажу, лучшего магазина я не видел! очень качественные дорогие туфли купил за 20 латов, которые стоят минимум 200. Хожу уже год, всё в порядке как новенькие. Бывает что брак небольшой, но на это у меня есть глаза и время в магазине, чтобы прощюпать потыркать походить убедиться в качестве. Классный магазин!

meddler 09.06.2013

Nav ko pirkt kas pakeras pa rokai, tur jau ir konsultanti kas palidz!

E eliote 06.11.2013

nu es konkrēti vakar "iegrābos" zābakos, kas pērkot bij jauni un laikam tas ar bij mīnuš šoreiz, jo uzvelkot tos tieši pēc 30 min man viņi saplīsa tā ka mājās nevarēju aiziet. turklāt pārdevējs, kas teicās esam veikala vadītājs (Avotu ielas veikalā) jau zābakus pērkot uzvedās nejauki Pērkot zābakus šis jaunēklis pavaicāja vai man ir klientu karte, kad pateicu ka nav, šis paziņoja, ka tagad būšot! Iedeva kaut kādu kartonu uz kura esot jāuzraksta vārds uzvārds. Pavaicāju vai viņš man varētu izstāstīt ko īsti man šī karte dos uz ko jaunēklis atbildēja, ka izstāstīs kad uzrakstīšu vārdu un uzvārdu. Es tomēr iebildu, jo negribēju pieteikties kartei, kuru nezinu vai pat vispār kā prātīgi var izmantot. Tā ar pārdevējam pateicu, tomēr šis tā ar pateica-kamēr vārdu un uzvārdu neuzrakstīsiet neko nevaru pastāstīt! Nu es atteicos no šīs kartes, jo zināju jau tajā brīdī ka otreiz šais veikalos negribēšu iet dēļ tāda viena tipa vien. Nju un tas ka zābaki uzreiz saplīsa, mēģināju iet runāt, jo tomēr nedomāju ka ir normāli ka pa 10 ls pirkti zābaki nokalpo 30 min, bet nu loģiski tas pats jaunēklis viegli smīnot pateica ka neko man nemainīs, neatgriezīs utt... nju tā... saprotu ka nevar gribēt no tāda veikala nenormālu servisu bet manuprāt šajā gadījumā cilvēcīga sapratne būtu bijusi tieši laikā. nav tā ka nostaigāju nedēļu un tad nesu savus zābakus atpakaļ, bet nopirku zābakus 7 vakarā un jau nākamajā dienā ap 11 nesu atpakaļ, man tiešām liekas ka 10 ls par to ir bišķi pa dārgu. tā ka dusma un vilšanās un vēl tas nepatīkamais tips, nobojāja visu dienu .

M meicha 23.01.2014

Tik, cik man bijusi saskarsme, varu teikt tikai labu.
Konkrēti esmu bijusi vairākkārt "Pāris" veikalā Marijas ielā (pie Avotu). Reiz mērīju kurpes, pārdevēja man laipni atnesa vēl vienas līdzīga tipa, sakot, ka šīs essot ērtākas par tām, ko mērīju (cik spriest pēc skata, liekas, ka pilnīgi jaunas), uzmērīju un arī iegādājos, nebija dārgi un valkājot tiešām jāatzīst, ka ļoti ērtas un labas kvalitātes. Pirku arī bērnu apavus tur, ne vainas. Jā, man arī piedāvāja klienta karti, no kuras neatteicos - tur jāsakrāj zināms skaits pirkumu, tad nākamreiz pienākas atlaides vai kas tml. - katrā ziņā pircējam tikai izdevīgums, nekas speciāli nav jāiegulda, jāpiemaksā u.tml.
Tas, ka apavi dažādi - gan vairāk novalkāti, gan mazāk, nekāds brīnums nav, man šķiet. Bet tur tiešām var atrast arī labus un jaunus apavus, somas. Tā kā neko sliktu nevaru teikt par šo veikalu un apkalpošanu. :)