www.sudzibas.lv AP-Diesel Drausmigs serviss

SIA "AP-Diesel" - Drausmigs serviss

Neiesaku griezties šajā servisā !

Man bija slikta pieredze. Sazinajos ar cilveku , vajadzeja atjaunot sprauslas diesel mašīnai, pa telefonu darbinieks pastastīja, kā notiek remonts, bija ļoti laipns utt...

Izvelejos vinus, jo speja parliecinat, ka atjaunošana maksā lētāk, tāpec ka remontu taisa Daugavpili, kur zemakas darba speka izmasas, un izdevigi par letakam naudam taisit lielu apgrozijumu..
apsolija 3 dienu laika pabeigt un piezvanit. 3.dienā zvaniju pats, mani informeja, ka darbs vel nav pabeigts , esot problemas ar 2 sprauslam un ir jagaida vel.. sazinajos atkal!! pats pec 2 dienam, mani informeja, ka palika viena sprausla un darbs iet uz beigam... rit busot sprauslas Riga.. sazinajos nakamaja diena- biju loti nikns, jo darbs nebija pabeigts.. biju dusmigs, un paludzu atsutit sprauslas atpakal. lai ari viena sprausla nebija pabeigta.. nakamaja diena atbraucu pec sprauslam..
cilveks ar ko visu laiku runaju pa telefonu un kurs pienema sprauslas pirms nedelas nebija uz vietas (loti gribejas pateik vinam visu ko domaju)... un rezultats.... SPRAUSLAS atveda nesaremontetas ... VISAS!!!! es zaudeju nedelu un daudz nervus!!!

nevienam neisaku sadarboties ar siem cilvekiem.. vini var tikai pievilinat ar skaistiem vardiem, bet rezultats- zaudets laiks , pilnigi nekompetenti cilveki!!

L LANA 07.03.2017

Разводят на деньги! Мошенники.Говорят одно,делают другое.Не обращайтесь по поводу чипов и повышения мощности-результат нулевой(типо ставят чип за 700 евро,при этом даже не могут ответить в каком месте чип поставили).
Не мучайте дизельные машины старше 2006 года- если у них нету сажевого фильтра,то никакие чипы и перепрошивки не помогут и мощность снова не появится!Это все лохотрон.Проверено.