www.sudzibas.lv AP-Diesel Naudas izkrāpšana

SIA AP-Diesel - Naudas izkrāpšana

SIA AP-Diesel jūs apčakarēs, izkrāps naudu un neko nesataisīs, aptīs ap mazo pirkstiņu!! Es par jūsu zemo kvalitāti un krāpšanos darīšu zināmu visiem radiem, draugiem un paziņām!! Neuzticieties ROMĀNAM un viņa kolēģiem, sākumā viņi būs ļoti laipni, lai jūs iebrauktu viņu servisā un viņi varētu sākt jaukt ārā jūsu mašīnu un teikt, kad pilnīgi viss ir jāmaina!!! Un tad kas jūs viņiem noticēsiet, vēlāk sapratīsiet kad esat apkrāpti, jo viņi NO SOLĪTĀ NEKO NEIZDARA!!! ZEMA KVALITĀTE!!! LIEK VECAS DETAĻAS, BET SOLA TIKAI JAUNU!!!

A AP-Drisel 29.09.2013

Roman luchij, tak derzhatj, razvodite jewjo ljudej so svoim govno-servisom

Nandia 29.09.2013

Eu, veči, beidziet dzīt šos murgus. :)) Smieklīgi no jums kļūst. Varētu padomāt, ka uz pasaules ir palaists kaut kāds vīriešu iznīdējošais mēris, jo pēkšņi lielai daļai rokas aug no citas vietas un paši neko nespēj izdarīt, vai vispār neko nejēdz. Ak, bet redziet aizejot pie meistara pēc tam gaudo, ka viss izdarīts slikti un vecas detaļas. A KO TAD TU PROFIŅ PATS NETAISĪJI SAVU AUTIŅU JA TIK GUDRS UN VISU ZINI?!?! :)))
1. Man pat sievietei skaidrs, ka autiņš jāaizved vismaz uz 2 servisiem kā minimums, lai paklausītos kādus tik brīnumus tie atradīs.
2. Mani sievieti nezkāpēc nespēj apvārdot tik tālu, lai aizmiglotām acīm klausītos un ticētu it visā ko saka meistars. Viņu mērķis ir NOPELNĪT, tāpēc spraudīs tev batonus riktīgi, lai tik tu maksātu. Ieliks tev šo un to, pēc laika atkal kas noies greizi un brauksi atkal pie viņa. Bizness saprotiet?!?! Vajag būt vīrietim un neļaut, lai kāds tēvainis jums makaronus karina, priekš tā ir sievietes :))
3. Aizejot pēc remonta pie cita, tiklīdz pateiksi, ka nedēļu atpakaļ biji citā servisā - šie uzreiz ņems un teiks cik sliktas detaļas šie salikši un ne to labojuši. Teiksiet, nē!!!?? Tā tas ir 99.99% . Jo sevi viņi paceļ jūsu acīs, pašam jums liekas, ka redz ku labs meistars man atvēra acis par to šaraškina kantori un izrādas jāmaina pavisam kas cits... a meistars tik blicē to ko varētu takā samainīt detaļās un kā uzvārīties uz jums lētticīgo.
4. Mani ģimenes vīrieši ir ar TU uz autiņiem un tāpēc tik daudz ķimerēšanās un kreņķu nav, tāpēc mācieties vīrieši, mācieties, lai nav šitā jācepjas.

R romansssss 07.11.2013

Tu Romāna labā roka, padomā pirms raksti. Uz uz jūsu AP-DIESEL neviens otreiz mūžā nebrauks, ja nu vienīgi ar sūdzību.

A ARNIS ZOBENS 24.11.2013

Man ar šiem kungiem bija šādi.
Mercedes w211, 2, 2 dīzelis.
Ilgi grieza (aptuveni 5 - 7 sekundes) kamēr pielec, kādu minūti pēc pielekšanas nevienmerīgi stradāja dzinējs, kad uzsāku braukšanu bija tāds kā rāviens un tad peldēja apgriezieni aptuveni par 300 - 400. Ja vajadzēja kadu uz šosejas apdzīt, tad bija nedaduz tups. Kad uzsila, tad itkā viss bija normali.
Nu ko, kaimiņam tāds pats, tik iepriekšējās paaudzes, šis teica ka šiem modeļiem esot problēmas ar sprauslām.
Nu ko atradu AP Diesel, aizbraucu, viņi pieslēdza kompi, pateica ka divas sprauslas nepareizi stradā un ka degvielas sistēmā lēkā spiediens ( vainīgs degvielas sūkņa spiediena regulātors) . Teica ka tas ir iemesls tam ka auto nelāgi uzvedās. Jāizdara šīs lietas + jauns degvielas filtrs un viss būs Ok.
Nu ko, iedevu lai taisa. Procesa gaitā man pazvanīja un teica ka parējās divas sprauslas ar jātaisa. Es vel parprasīju vai nomaksājot pilnu summu viss būs labi ?? VIņi teica viss būs labi.
Nu ko mašīna bija gatava, iztestēta, sasildīta, izbraucu, viss labi.
Par remontu atdevu 515 LVL, tai skaitā PVN. Ar garantijas talonu kā tas arī pienakas.
Nakamajā dienā, darbinu auto:
1. pieleca tik pat ātri kā pirms remonta
2. pirms remonta kādu brīdi nevienmerīgi strādāja, pēc remonta strādāja vienmērīgi.
3. sakot braukt tāpatās bija rāviens un peldeja apgriezieni.

Aizbraucu uz AP Diesel lai apskatās, varbūt kāds sīkums palaists garām. Man saka teikt ka protams varu atstāt, bet visticamāk vaina nebūs vinu darbā bet vel kaut kamā. Tur redz ir vel visādi dačiki, varbūt ūdens bakā, utt.
Viss skaidrs, viņi nezin, kas tur ir un kāpēc raustās.

Tā arī braucu vel kādas divas nedēļas, līdz apgriezienu peldēšana no rītiem kļuva diezgan pamatīga. Ienāca prātā ka varbū vaina ir kārbā. Aizvedu uz RAAP. Nu ja, slīdēja mufta ( automāta sajūga funkcijas pildītājs). RAAPS saremontēja muftu, iet ideali, tahometra bultiņa neraustās nemaz, ka pielīmēta.
Protams RAAPam bija jānomaksā 400 LVL par darbu.

Tatad.
mašīna iet kā tai jaiet.
Vainīga bija mufta
sprauslas varbū varēja kādu sezonu vel pagaidīt, bet nu cerams ka tagad par viņām arī vairs nevajadzēs domāt :)

S Saaber 29.01.2014

Ребята из AP Diesel и меня разочаровали тоже. У меня был такой случай: вдруг пропала мощность. Приезжаю, подключились к компьютеру моего авто. Мерили, мерили, смотрели разные показания, открыли капот, что-то там открутили/прикрутили, и выдали мне вердикт - виновата турбина. Надо делать капремонт турбины, менять в ней комплект деталей, и надо рассчитывать на расходы вплоть до 450 EUR, а может и поболее. За диагностику конечно я заплатил, но немного, около 15 EUR. К счастью, перед тем как отдать им машину на ремонт, я решил проконсультироваться ещё в одном сервисе, чтобы ещё раз подтвердили что причина именно в этом. Там посмотрели, и очень быстро нашли причину падения мощности у моего авто - накрылся клапан APC. Отдал 175 EUR, и теперь машинка бегает снова резво. Ремонт турбины не потребовался. Вот так.. Либо ребятам из AP Diesel не хватает профессионализма, либо это осознанный развод клиентов на деньги. В любом случае, я туда больше ни ногой, и друзьям не посоветую тоже.

L LANA 07.03.2017

Разводят на деньги! Мошенники.Говорят одно,делают другое.Не обращайтесь по поводу чипов и повышения мощности-результат нулевой(типо ставят чип за 700 евро,при этом даже не могут ответить в каком месте чип поставили).
Не мучайте дизельные машины старше 2006 года- если у них нету сажевого фильтра,то никакие чипы и перепрошивки не помогут и мощность снова не появится!Это все лохотрон.Проверено.