www.sudzibas.lv Anru Motors apkalpošana nekvalitati'v

Anru Motors - apkalpošana nekvalitati'v

Esmu pensionārs pāri 71 gadu ar minimālo pensiju ne no Jelgavas,bet dzīvoju Dobelē.Pieteicos auto servisa ANRU MOTOR uz 15.01.15g plkst 10.00.Mašinu Reno- Laguna atdzinu plkst 9.30 ar ģeneratora problēmām.Laipni saņēma,domāju kad esmu ieradies pie meistariem!Laiku nenoteica kad būs gatavs,aizgāju pastaigāt.Ap plkst.12.00 iezvanās mobilais un zvana auto servisa īpašnieks Romans,mēs Jūsu ģeneratoru varam sataisīt vai nu par 40. Eiro vai par 80.Eiro.Par 40.Eiro nezinu uz cik mēnešiem ,bet par 80.Eiro būs okei!Nu domāju ja par 80.man sataisīs visu,piekritu.Paskaidrojumi no izpildītāja nebija.Kad atnācu atpakaļ uz servisu,redzēju kad mašīna izjaukta un ģenerators aizvests 3.personai uz remontu.Ap plkst.14.00 ģenerators tika atvests,bet meistars Aivars jau pie citas mašīnas darbojās.Prasīju Romam t.s īpašniekam,vai mašīna mana tā ilgi stāvēs nesalikta. Atbilde sekoja kad meistaram taču jāpelna ,bet Tu vecais pagaidi kad pienāks kārta.Tā es nosēdēju visu dienu un ap plkst 17.55 man paziņo kad man jāsamaksā 120.Eiro,jo 18.00 kase jānoslēdz.Fakts tāds kad atsacījos maksāt,jo pirmkārt mašīnu vēl neredzēju un mūsu summa bija sarunāt 80. Eiro.Tā iznāca strīdiņi ar šo jauno krievu! un man bija jāsamaksā,citādi mašīnu dabūsi rīt.Pieprasītā summa izteica ,ģeneratora remonts 80.Eiro un darbs 40.Eiro.Kad liku atšifrēt šo 80.Eiro darbu par gēneratoru sāka man tehnisko miglu pūst acīs,nerealitāti.Domāju kad man ģenerators iznāca kā jauns,pēdiņās un vecās detaļas kuras bija likumā rakstīts par atgriešanu,netika atgrieztas.Vēl varu minēt kad šajā servisā griezos pirms nepilna gada ar eļļas nosūci,netika kārtiģi sataisīts!Jautājums,cik ilgi auto servisi tā izturēsies pie klientiem.Ar šo stāstu iepazīstināju Pateŗētāju aizsardzības centru kur ir audio ieraksts.Ko darīt,man tiesāties?Vēlētos saņemt izsmeļošu atbildi no kompetētām personāmAr rūgtumu sirdī rakstīja masu mediju darbinieks.Gribētos lai būtu publikācija citos interneta portālos,lai uzmanās no Anru motors,MŪS ŠMAUC! UN KĀ VĒL,ACĪS SKATĪDAMIES

T

L lavents 01.06.2015

Uz Anru labāk nekur neiet, ne Jelgavā, ne Dobelē. Krāpnieki un blēži.

O ozzoll 09.06.2015

Piekrītu, labāk ar līkumi ejiet šai iestādei

E eeeee 09.06.2015

JUP worst plase evar

E eggija 09.06.2015

Tieši meklēju par šiem atsauksmes, likās tāda okey vieta, laikam pie viņiem nevedīšu savu auto, paldies