Anru Motors - Krāpnieki

Vai eļļas maiņa Toyota Corolla 2006g. 2l. Dīzelis 159 EUR ir normāli? Sākuma cena bija 176 EUR. Cenā iekļauta rokas bremzes defekta noteikšana. Par eļļas cenu netiku brīdināts. Cenu uzzināju ,pēc tam kad tika paziņots par rokas bremzes remontu 2 trosītes, bremžu diska aizsargs pluss darbs 385 EUR (eļļas maiņa cenā iekļauta) Pie Toyota dīlera ar visu eļļu 130 EUR bez atlaides. No remonta atteicos bet par zelta eļļas maiņu nācās samaksāt. Servisa darbinieki mēģināja man pārliecināt ka tā ir normāla cena, jo viņi apkalpo Policijas autoparku un viņiem nekādu pretenziju nav. Veicot defektāciju citā servisā rokas bremžu trosīšu maiņa nav nepieciešama.Par divām bremžu trosītēm tika pieprasīta 40 EUR dārgāk nekā autoveikalā. Cilvēki ja nevēlieties būt apkrāpti nebrauciet uz ,,Anru Motors'' servisiem.

20.02.2023

0 0203 20.02.2023

Jebkurā servisā uzreiz ir jāprasa-cik tas maksā, un jāaprunā ko viņi skatīsies. Un ja cena apmierina tad jāpasaka, ka tikai konkrētās darbības un viss. Visslabāk ierakstiet diktafonā,kurš ir jebkurā telefonā. Jo ar autoservisu patvaļu daudzi ir saskārušies un savādāk cīnīties nevar, kā tikai ar faktiem. Pirms jebkuras kaujas ir jāsagatavojas😎
Nekā personīga, bet Jums tur ielējuši laikam zelta eļļu pa tādu cenu🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

N Norris 20.02.2023

Lielākā daļa cilvēki pieļauj šādus razvodus savas nezināšanas dēļ. Skaidroju tev un citiem ko darīt šādā situācijā.
Atnāc pakaļ auto uz servisu un saki - es nemaksāšu jo vienojāmies par citu summu . Un pieprasi atgriezt auto , ja to atsakās darīt tad sauc policiju un saki , tev neadod tavu īpašumu un ar policijas palīdzību labprātīgi vai arī piespiedu kārtā tev atdos auto (pēc būtības ja neatdod auto tas ir nopietns krimināllikuma pants neatkarīgi no tā vai esi samaksājis par remontu vai nē) . Ir tā , ka neatkartīgi no tā vai esi samaksājis par pakalpojumu vai nē tavu auto viņiem nav tiesību aizturēt un auto ir jāatgriež pēc pirmā tava pieprasijuma un pēc tam ja vēlās piedzīt no tevis naudu ,tad to var darīt tikai tiesas ceļā pierādot ka pakalpojums tika sniegts par cenu ko vienojāties utt,, Par cik vairums servisu pat neizniedz nekādus auto pieņemšanas aktus pēc tam tiesā pat nevarēs pierādīt ka tu esi vispār pie viņiem bijis.