www.sudzibas.lv Anrijs Eglīte Neizmaksā algas.

Anrijs Eglīte - Neizmaksā algas.

Krāpnieks anrijs eglite

neizmaksā par nostrādāto.
Vēlêjos pastāstit par savu pieredzi strādājot ārzemēs.

Šis cilvēks ir "brigadieris" tukšo alu, pudeļu šķirošanā Vācijā (hannover)
redzēju sludinājumu internetā, ka meklē darbiniekus un man uz momentu nebija variantu, tāpēc es uzsāku darbu pie viņa 7 jūnijā. Nostrādāju aptuveni 5 mēnešus, kas ir daudz priekš tāda darba, jo cilvēki mainïjās simtiem pa šo laiku, gan dēļ anrija maksāt nespējas laikā, kā arī dēļ fiziskā, jo viņš sagaida no tevis maksimālo strādājot 12 stundas dienā vēl. Bija pat tāds menesis, ka strādājām 29 dienas no 31 ar svēdienām, kur arī tikām apkrāti, jo visi mēneša beigā bija vīĺlušies kad redzėja ko saņēma. Algas nekad nebija pareizā laikā, kas sākuma bija minēts no 15 datuma, pēc tam jau no 20, bet patiesībā aizkavējas līdz pat 2-3 nedēļām un tad pat saņem pusi un gaidi vêl. Anrijs pat neseko līdzi kam viņš ir devis avansu, kam nav.. Vairākas reizes mēğinājis man pielikt avansu kas nemaz nebija ņemts. Labi, tas vēl tā... Nepievērsu lielu uzmanību, jo vajadzēja jumtu virs galvas.. Pēdējā mēnesi ko es strādāju, no manas istabas nozaga 700 euro, tāpēc es anrijam teicu, ka nevēlos tur vairs ne dzīvot, ne strādāt teicu, nostrādāšu līdz mēneša beigām un braucu prom, nostrādāju vēl 3 smagas nedêļas, par ko es joprojām neesmu saņēmis naudu? Nopietni, pēc tā visa tu nevari izmaksāt darbiniekam algu? Zvanu, rakstu neatbild. Rakstu cilvēkam kas strādāj tur, Saka ka man izmaksāšot no nākamās algas un tā jau 3 mēnesis kā nav tā nav. Neliekas ne ziņas.

Gaidu savu algu par 3 nostrādātām nedēļām jau 3 mēnešus, cilvēks ir žīds, katru otro nedēļu ar citu mašīnu, bet par ar algām krāpjās.

Kā arī neesmu vienigais tads, jo man kolega teica ka vienam vins ir parada vairak ka divus tukstošus! Ka ari sudzibaslv ir bijis raksts par šo cilvēku.

Ir bildes ar sarakstem, konta izraksti un ir apliecinajumi no darbiniekiem, ka es to laiku strādāju un nesaņēmu par padarīto.

R

J Janis Voins 23.07.2023

Sveiki, biju strādājis tur, darbs nav viegls tam es piekrītu, bet par algām gan nav bijušas problēmas. Attieksme arī nebija no sliktākām.
Bet pēc pieredzes zinu, ka tie kas nestrāda vai negrib strādat, dzerās un dzīvo bez maksas parasti, izdomā visādus stāstus par to kapēc saņem maz vai nesaņem neko..