Anna Zhiburska - Kaaju masaazha

Taatad, biju saticis sludinaajumu avize par taa deveeto Kaajas Masaazhu kuru piedavaa Anna Zhiburska. Masaazha ljoti nekvalitatiiva. Biju 7 reizes ( maksaa 5 ls par reizi) . Stundu miicija taas kaajas, sajuuta taada ka pat nav to nekur maaceejusies. Visas reizes kuraas esam bijushi kvalitaate nulle! Stundas laikaa miicaa tikai stumda, bet neko skjiet ka neprot. Neveersieties pie taas ZHIBURKSAS, pashiem buus daargaak.
Kad bijaa atnaakushi uz vinjas dziivokli, tur pat sagadidija rinda, kaut pierakstiijamies agraak uz to laiku, bija jaagaida kaadas minuutes 40. Divi cilveeki gaja prom kad mees atnaacaam, un vel 4 bija dziivooklii gaidija savu kaartu. Ljoti aizdomiigi. Pienjem dziivoklii! Vai ir tiesiiga? Un neatradaam nekaadu regjistraaciju par juriisko aktivitaati. Iespeejams sleepjaas no VID! Taa luuk. Esiet uzmaniigi.