www.sudzibas.lv ANNA ANASTASIJA GRIŠINA īres nemaksāšana, vandālisms

ANNA ANASTASIJA GRIŠINA - īres nemaksāšana, vandālisms

ANNA ANASTASIJA GRIŠINA īrēja dzīvokli 3 mēnešus- dzīvoklis nebija mazgāts visu to laiku, grīda bija melna. Annas trusis bija sagrauzis aizkarus, lampas, grīdu līstes, vadus. Virtuvē bija izsists caurums sienā šajā laikā. Īri nesamaksāja, atstāja parādus gan komunālajos, gan īres naudā.

Uzmanieties no šīs meitenes - ne tikai ruksene, demulante, bet mele un izmantotāja.

Sola, ka katru mēnesi maksās, bet nemaksā un parādi auga un joprojām pēc 3 mēnešiem nav savus parādus samaksājusi, nemaz nerunājot par zaudējumu samaksu ar izdemulēto dzīvokli.

B

LawLatv 28.12.2020

Извини за грубую формулировку. Но ты сам виноват. Нужно более скрупулезно следить за оплатой. В этом тебе должен был помочь договор. Если его небыло, чтож сам виноват. Поповоду дефектов на фото. Да они есть , но они не такие серьезные. Поповоду них можно было договориться об устранение или оплаты ущерба

T Taisnīgums99 28.12.2020

Ir tachu droshibas nauda no taas pilnigi pietiek pedejam maksajumam,
tapat par maza apmera piedzinju jus varat versties tiesaa.

Tie bojajumi ir par kadiem 50eur, totaals siikums, jusu bizness un jusu risks.
Gan jau tapat visu var piedzit ja pienjemshanas akta ir fiksets stavoklis kads tas bija pirms 3 meneshiem.