Anita Reinika, Māris Tribojs. - zagšana un krāpšana

Stāsts vairāk būs par Anitu Reiniku. Stāstu, ko zinu un ar ko pati esmu saskārusies. Dzīvoju viņai gandrīz blakus, tāpēc daudz zinu. Anita ir izdarījusi savā dzīvē ļoti daudz riebeklību, tāpēc sargieties no viņas.
Tātad:
1. viņa zog un ievilina viltīgi zagšanā apkārtējos, kas domā ar vietu zem jostas vietas vai ar zemu pašapziņu. Divi viņas bijušie puiši jau ir atsēdējuši cietumā savu, viņu no cietuma glāba tikai tas, ka bija stāvoklī un bija mazs bērns uz rokām. Iniciators vienmēr bija Anita. Tagad ir trešais - Māris Tribojs. Viņi ir apzaguši tantiņu pie kuras ir dzīvojuši, respektīvi naudu, vērtīgās rotas lietas. Apzaga precētu pāri - nozogot laulības gredzenu un zelta kakla rotu, tika ierosināta lieta, pierādīta. Jo bija nodots vietējā lombardā Ludzā. Anita pēcāk savu vainu arī atzina, kad bija pierādījumi. Sieviete, kuru apzaga ir labos draugos ar viņas mammu Viju, tāpēc abām gan Anitai, gan viņas mammai izlūdzoties, tika noslēgta vienošanās, ka Anitai jāatmaksā nauda - vērtību nezinu, ja nē ierosinās lietu. Viņa it kā atmaksāja, zinu, ka ne visu, daļu par pārējo vienojās. Tagad Anita Reinika staigā reizi nedēļā parakstās policijā. Zinu vēl, ka viņa ar brāli ir situsi logu "točkā", kad saimnieku nebija mājās un zagusi cigaretes. Zinu tāpēc, ka pati man lielijās ar saviem panākumiem. Zaga visu, kas slikti nolikts.
2. viņa krāpjās. Viņai uzticētas šobrīd abas vecmammas, kuras it kā viņa aprūpē, bet tai pašā laikā no viņām gūst labumu. Viņa nestrādā un nekad nav strādājusi, dažas haltūras un mēģinājumi strādāt, kas nav ilguši ilgāk par pāris dienām. Viņa dzīvo uz abu vecmammas pensijām, kurām viņai ir brīva piekļuve, sazagtais. No dažiem man zināmiem cilvēkiem viņa ir aizņēmusies un lielās summas viņa nekad nav atdevusi, tikai mazās, t.i. 5 ls, laikam lai iegūtu uzticību. Plusā viņa tagad ņem ātros kredītus sms kredītu un vēl vienu, kuram nosaukumu es piemirsu. Viņa neņem kredītu uz sava vārda, bet uz pārējiem. Uz abām vecmammām, uz sievieti pie kuras Māris Tribojs dzīvoja - Zelmas. Turklāt Zelma par to nezina, jo viņam ir pieeja internet bankai un citiem viņai personīgiem datiem. Pats Māris Tribojs savācies kredītus viņas vadīts, kā arī viņa tēvs. Māris ir tāds bez sava mugurkaula, kurš, manuprāt, domā ar to vietu, kuru augstāk minēju. Tāpat jau sāk prasīt, lai paņem kredītus Māra citi radinieki uz goda vārda, ka viņi atdos. Tie, kas Anitu zina vairs nedod viņiem naudu. Daudzi vēl uzticas Mārim, jo viņš bija savādāks pirms sasējās ar Anitu.
Anita dzer, pīpē, tusē apkārt un audzina divus dēlus. Brīnos, kā viņai nav atņemtas mātes tiesības.

Mans stāsts ir tieši tāpēc, lai cilvēki, kas nonāk viņu tuvumā uzmanītos un nenonāktu viņu krāpnieciskajos un zaglīgajos nagos. Viņi māk skaisti un ticami runāt.

V

Komentāri (6)

P Pipars 14.08.2013

Un kur tavs pašas dzīves stāsts?

J ja? 17.08.2013

Tāds tādu atrod. Neticu, ka kāds pirms satika Viņu, bija daudz labāks. Ja jau turās kopā, tad jau līmenis nav diži augstāks.
Un nebūs aitas, nebūs cirpēji. Un galu galā, lai cilvēks atbild par savām izdarībām un vrb ir vieta cietumā, bet kamēr apkārtējie apžēlosies un glābs tādus cilvēkus, tikmēr būs cietušie.

P Pipars 17.09.2013

Cmon, autore ir nenovīdīga klaču bāba. Lai arī, iespējams, tā ir taisnība, šāda raksta ievietošana netā ir vienkārši stulbuma un aprobežotības kalngals. Klaču bābas stils. Pati droši domā-redz, cik es laba, tikai tie divi tādi zagļi. Nu, un, ka zog? Ej uz policiju, lai saņem savu tiesu. Kas tādai kuņai ir devis tiesības tiesāt? Un es pilnīgi noteikti zinu, ka autore nebūt nav nekāda svētā, tikai zemisks un paštaisns cilvēks būtu spējīgs te ņemt un ķengāt. Goda vārds, būtu man tāda kaimiņiene, es iespļautu sejā. Un es neaizstāvu to abu dzīvesveidu, ja tā tiešām tāda ir, bet šī ķengāšana ir tikpat zemiska un vēl vairāk. Grib izlikties labāka, atrod pēdējās pabiras un ceļ savu pašapziņu, aita

M Maris Tribojs 12.02.2014

ka var melot? tad sanak ta, ka par jebkuru te var uzrakstit melu stastinus un apkaunot? Ja man butu naudas vairak, es so portalu iesudzetu tiesa par goda un neslavas celsanu. Es godigi stradaju laukos un man ir tikai godigi nopelnita nauda

A anitatriboja 06.08.2014

es nesu nekada krapniece un zagle, es nekur netuseju un nedzeru, bet ja pipeju tas nau brinums, es zinu kas to rakstija, ta bija inga kukule, , es kopju divas vecmamas, bet sanemu tikai ninas naudinu, , jo vina ir gulosa, , un tas parejajs kas tur rakstits ir lieli meli, , vina pati ir prostetute, vinas virs bija arzemes bet vina pa to laiku latvija un krapa ar katru strecno, , ta tiesam ir patiesiba, , un vinas virs valdis bija atbraucis un draudeja ka nositis mus un manus bernus, , bet berni vispar nau nekur vainigi, , tie abi kas rakstija to par mani ar viru manu ir slimi uz visu galvu, ,

L Lepnā Lavīze 06.08.2014

Tupas lauku bābas ar tupām razborkām. Pirmā vismaz bez īpašām kļūdām raksta, bet otra laikam vispār skolā nav gājusi. To verbālo caureju vispār nevar saprast. Šausmas, tādām aug bērni...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes